* DDM Praha 6 *

* Přihlášení
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Počítačový šach
* Diagramy týdne
* Úloha dne
* Dokumenty
* Odkazy
* Tyto stránky


* Otevřený přebor DDM Praha 6 - 2008

Propozice
Startovní listina
Křížová tabulka
Rozlosování

Propozice

Hrací místnost: Šachový klub DDM Praha 6 (U Boroviček 1, Praha 6 - Řepy)
Pořadatelé turnaje: Ing. Jiří Krejnický, Mgr. Lenka Hacaperková
Ředitel a hlavní rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Krejnický
Termín: 2.10. - 27.11.2008, jednou týdně, hrací den čtvrtek.
Začátky partií v 18:30.
Partie, které nebudou sehrány do 27.11.2008, budou kontumovány v neprospěch hráče, kterého určí řídící orgán turnaje.
Hrací systém: Švýcarský, 9 kol. Výsledky budou zaslány na zápočet ELO ČR.
Právo účasti: Do turnaje budou přijati registrovaní hráči u ŠSČR. Hráče s větším množstvím absencí má řídící orgán právo vyloučit již v průběhu turnaje. Přeborníkem klubu bude nejlépe umístěný člen klubu.
Tempo hry: 1 hodina + 30s za tah na partii a hráče. V případě použití analogových hodin 80 minut na partii a hráče.
Losování: Rozlosování a výsledky kol budou zveřejněny na www stránkách klubu (http://www.rosada.cz) a na výsledkovém serveru chess-results.com.
Startovné: 200 Kč. Bude vybíráno před zahájením prvního kola (děti startovné neplatí).
Současně bude vybírán vratný vklad 100 Kč, který bude vyplacen po řádném odehrání všech partií. Při nesehrání všech partií o vrácení vkladu rozhodne řídící orgán turnaje.
Kritéria pro určení pořadí: 1. Počet bodů, 2. Buchholz, 3. Sonneborn-Berger, 4. Ø Elo soupeřů, 5. Elo
Finanční ceny: 1. cena 1200 Kč, 2. cena 900 Kč, 3. cena 700 Kč, 4. cena 500 Kč, 5. cena 400 Kč
Přihlášky: Nejpozději do 28.9.2008, osobně nebo e-mailem na adresu snowpanterE-Mailseznam.cz nebo krejnickyE-Mailyahoo.com. V přihlášce nutno uvést jméno, příjmení, ELO ČR, datum narození, klub a kontakt na sebe.
Spojení: Tram 22 (z Malostranské).

Startovní listina

Ø ELO: 1660
LosJméno hráčeDatum narozeníKlubElo
1Slovák Pavel1974-03-15ŠK Zlín2084
2Hrdina Jiří1965-08-26DDM Praha 61980
3Němec Jan1977-10-09DDM Praha 61973
4Kandrik Antonín1987-12-04Tj Ostrov1972
5Hacaperka Michal1977-08-30DDM Praha 61883
6Zůna Zdeněk1985-11-16DDM Praha 61875
7Dbalý Václav1961-09-09Tj Sokol Hostivice1825
8Kaprálek Martin1960-01-13Hloubětín1749
9Šafránek David1979-12-27DDM Praha 61731
10Kaláb Jaromír1980-11-06DDM Praha 61725
11Kühnl Eduard1942-10-08FIMA ČSOB1703
12Štván Marek1971-09-02DDM Praha 61701
13Schmidt Karel1933-05-10Stavby Mostů1691
14Kokštein Vlastimil1935-09-23DDM Praha 61563
15Hrnčíř František1973-07-17DDM Praha 61547
16Novák Vratislav1952-05-12DDM Praha 61533
17Bárta Tomáš1993-07-22DDM Praha 61459
18Raba Milan1950-04-22ŠK Lokomotiva Radlice1413
19Kalábová Jitka1983-04-05DDM Praha 61384
20Špolc Martin1991-04-29DDM Praha 61377
21Špolc Ondřej1994-06-30DDM Praha 61371
22Smutná Eva1993-09-15DDM Praha 61357
23Dlohoš Štěpán1994-09-23DDM Praha 61274
24Čipka Ivan1951-09-021. Novoborský ŠK 
25Górniak Krzysztof1984-04-16S-KKS Przemyśl 
26Kašný Stanislav1980-08-26  
27Pawlicz Dariusz1982-01-21  
28Švec Filip1991-04-30  
29Těšina Adam1994-11-04DDM Praha 6 

Křížová tabulka

PořadíJméno hráčeElo123456789BodyBuch.SBElo soupeřůVýkonnostDelta Elo
1Slovák Pavel208410+5+2+4+11+3-12+7+6=50½41¾1831216711
2Kandrik Antonín197220+7+1-3=13+6+9+4+5+5039½1774200410
3Němec Jan197313+17+11=2=12+1+4-5-14+6493118181943-3
4Dbalý Václav182521+8+14+1-18+11+3+2-7-648½281825195025
5Zůna Zdeněk187527+1-23+7+6-10+8+3+2-647½271801199422
6Čipka Ivan 14=10+8+11-5+2-18+12=1=4928¾184619260
7Šafránek David173125+2-15+5-8=17+11+1-4+4824¼1806188631
8Hrdina Jiří198023+4-6-19+7=13+5-15+12+43½23¼16431784-15
9Pawlicz Dariusz -k28+13-15+17+20+2-10=11+k3520½164617030
10Schmidt Karel16911-6-26+24+k25+5-15=9=17+54117172017204
11Hacaperka Michal188315+12+3=6+1-4-7-13+9-k49½2217711771-15
12Štván Marek170122+11-24+14+3-18+1-6=8-4417¾180317539
13Hrnčíř František15473-19=9+22+2-8-25+11-18+4317½1748164612
14Kaláb Jaromír17256=18+4-12-15-22+19+20+3-41½17¾16411591-18
15Novák Vratislav153311-24+7-9-14+23+10=8-20+4016½1654169728
16Górniak Krzysztof -k-k-k27=26+28+k20-k21+25+15½11138216550
17Kaprálek Martin174919+3-20+18-9-7-23+26+10-4391316311581-21
18Kühnl Eduard170326+14-25+17+4-12-6-19+13-4381316111561-19
19Špolc Ondřej137117-13=21=8-24+k25+14-18-23+434½12½1625153837
20Kalábová Jitka13842-26+17-21=22+9-16+k14-15-4012¼16711303-4
21Špolc Martin13774-23-19=20=27=26-22+16-24+3211¼147214157
22Těšina Adam 12-29+k27=13-20-14-21-28+26+27½6152511240
23Kokštein Vlastimil15638-21+5-25-28+15-17-27+19-333½715821389-26
24Dlohoš Štěpán127429+15-12-10-k19-k27=28+25=21-328½1473134814
25Smutná Eva13577-27+18-23+10-19-13-24=16-35½1537139611
26Kašný Stanislav 18-20-10-28=16-21+27+17-22-31½155314280
27Raba Milan14135-25-22=16=21=24=26-23-28-23014891249-14
28Švec Filip -k9-29-26=23-16-k24-22-27+25142712340
29Bárta Tomáš145924-22-k28+-k-k-k-k-k-k181274509-18

Rozlosování

StůlJméno hráčeVýsledekJméno hráčeKomentář

1. koločtvrtek 2.10.

1Slovák Pavel1 - 0Schmidt Karel 
2Kokštein Vlastimil0 - 1Hrdina Jiří 
3Němec Jan1 - 0Hrnčíř František 
4Kalábová Jitka0 - 1Kandrik Antonín 
5Hacaperka Michal1 - 0Novák Vratislav 
6Raba Milan0 - 1Zůna Zdeněk 
7Dbalý Václav1 - 0Špolc Martin 
8Špolc Ondřej0 - 1Kaprálek Martin 
9Šafránek David1 - 0Smutná Eva 
10Čipka Ivan½ - ½Kaláb Jaromír 
11Kühnl Eduard1 - 0Kašný Stanislav 
12Těšina Adam0 - 1Štván Marek 
13Dlohoš Štěpán1 - 0Bárta Tomáš 
14Górniak Krzysztof0k - 1k  
15Pawlicz Dariusz0k - 1k  
16Švec Filip0k - 1k  

2. koločtvrtek 9.10.

1Zůna Zdeněk0 - 1Slovák Pavel 
2Hrdina Jiří0 - 1Dbalý Václav 
3Kaprálek Martin0 - 1Němec Jan 
4Kandrik Antonín1 - 0Šafránek David 
5Štván Marek0 - 1Hacaperka Michal 
6Kaláb Jaromír1 - 0Kühnl Eduard 
7Schmidt Karel0 - 1Čipka Ivan 
8Špolc Martin0 - 1Kokštein Vlastimil 
9Hrnčíř František½ - ½Špolc Ondřej 
10Novák Vratislav1 - 0Dlohoš Štěpán 
11Bárta Tomáš0k - 1kTěšina Adam 
12Smutná Eva1 - 0Raba Milan 
13Kašný Stanislav0 - 1Kalábová Jitka 
14Švec Filip0 - 1Pawlicz Dariusz 
15Górniak Krzysztof0k - 1k  

3. koločtvrtek 16.10.

1Slovák Pavel1 - 0Kandrik AntonínStředa 22.10. 18:30
2Němec Jan½ - ½Hacaperka Michal 
3Dbalý Václav1 - 0Kaláb Jaromír 
4Čipka Ivan1 - 0Hrdina JiříStředa 22.10. 18:30
5Kokštein Vlastimil0 - 1Zůna Zdeněk 
6Kalábová Jitka0 - 1Kaprálek Martin 
7Šafránek David1 - 0Novák Vratislav 
8Kühnl Eduard1 - 0Smutná EvaPondělí 20.10. 18:30
9Dlohoš Štěpán0 - 1Štván MarekStředa 15.10. 18:15
10Pawlicz Dariusz0 - 1Hrnčíř František 
11Raba Milan½ - ½Těšina Adam 
12Špolc Ondřej½ - ½Špolc Martin 
13Kašný Stanislav0 - 1Schmidt KarelÚterý 21.10. 18:30
14Bárta Tomáš1 - 0Švec Filip 
15Górniak Krzysztof0k - 1k  

4. koločtvrtek 23.10.

1Dbalý Václav0 - 1Slovák Pavel 
2Hacaperka Michal1 - 0Čipka Ivan 
3Kandrik Antonín½ - ½Němec Jan 
4Zůna Zdeněk1 - 0Šafránek David 
5Kaprálek Martin0 - 1Kühnl Eduard 
6Štván Marek1 - 0Kaláb JaromírStředa 29.10. 18:30
7Hrnčíř František1 - 0Těšina Adam 
8Hrdina Jiří1 - 0Špolc Ondřej 
9Schmidt Karel1k - 0kDlohoš Štěpán 
10Smutná Eva1 - 0Kokštein Vlastimil 
11Novák Vratislav0 - 1Pawlicz Dariusz 
12Špolc Martin½ - ½Kalábová Jitka 
13Górniak Krzysztof½ - ½Raba Milan 
14Švec Filip½ - ½Kašný Stanislav 
15Bárta Tomáš0k - 1k  

5. koločtvrtek 30.10.

1Slovák Pavel1 - 0Hacaperka Michal 
2Němec Jan1 - 0Štván Marek 
3Kühnl Eduard0 - 1Dbalý Václav 
4Čipka Ivan1 - 0Zůna Zdeněk 
5Hrnčíř František0 - 1Kandrik Antonín 
6Šafránek David½ - ½Hrdina Jiří 
7Pawlicz Dariusz1 - 0Kaprálek MartinStředa 5.11. 18:30
8Schmidt Karel1 - 0Smutná Eva 
9Těšina Adam0 - 1Kalábová Jitka 
10Kaláb Jaromír0 - 1Novák Vratislav 
11Raba Milan½ - ½Špolc Martin 
12Špolc Ondřej1k - 0kDlohoš Štěpán 
13Kokštein Vlastimil1 - 0Švec Filip 
14Kašný Stanislav0 - 1Górniak Krzysztof 
15Bárta Tomáš0k - 1k  

6. koločtvrtek 6.11.

1Němec Jan1 - 0Slovák Pavel 
2Hacaperka Michal0 - 1Dbalý Václav 
3Kandrik Antonín1 - 0Čipka IvanÚterý 4.11. 18:00
4Zůna Zdeněk1 - 0Schmidt Karel 
5Štván Marek1 - 0Kühnl Eduard 
6Kalábová Jitka0 - 1Pawlicz DariuszÚterý 11.11. 18:30
7Hrdina Jiří1 - 0Hrnčíř FrantišekStředa 5.11. 18:30
8Kaprálek Martin0 - 1Šafránek David 
9Novák Vratislav1 - 0Kokštein Vlastimil 
10Smutná Eva0 - 1Špolc OndřejÚterý 11.11. 18:30
11Kaláb Jaromír1 - 0Těšina AdamÚterý 11.11. 18:30
12Dlohoš Štěpán½ - ½Raba Milan 
13Špolc Martin0 - 1Kašný StanislavÚterý 11.11. 18:30
14Górniak Krzysztof1k - 0kŠvec Filip 
15Bárta Tomáš0k - 1k  

7. koločtvrtek 13.11.

1Dbalý Václav1 - 0Němec Jan 
2Slovák Pavel1 - 0Štván Marek 
3Pawlicz Dariusz0 - 1Kandrik AntonínÚterý 18.11. 18:30
4Hrdina Jiří0 - 1Zůna Zdeněk 
5Šafránek David1 - 0Hacaperka Michal 
6Čipka Ivan1 - 0Kühnl EduardPondělí 17.11. 15:00
7Schmidt Karel½ - ½Novák Vratislav 
8Špolc Ondřej0 - 1Kaláb Jaromír 
9Górniak Krzysztof0k - 1kKalábová Jitka 
10Hrnčíř František1 - 0Smutná Eva 
11Kokštein Vlastimil0 - 1Kaprálek Martin 
12Raba Milan0 - 1Kašný Stanislav 
13Těšina Adam0 - 1Špolc Martin 
14Švec Filip0 - 1Dlohoš ŠtěpánStředa 19.11. 16:00
15Bárta Tomáš0k - 1k  

8. koločtvrtek 20.11.

1Kandrik Antonín1 - 0Dbalý Václav 
2Šafránek David0 - 1Slovák Pavel 
3Zůna Zdeněk1 - 0Němec Jan 
4Štván Marek½ - ½Čipka Ivan 
5Schmidt Karel½ - ½Pawlicz Dariusz 
6Novák Vratislav0 - 1Hrdina Jiří 
7Hacaperka Michal1 - 0Hrnčíř František 
8Kaláb Jaromír1 - 0Kalábová Jitka???
9Kühnl Eduard1 - 0Špolc OndřejPondělí 24.11. 18:30
10Kašný Stanislav0 - 1Kaprálek Martin 
11Špolc Martin0 - 1Górniak KrzysztofPondělí 1.12.
12Smutná Eva½ - ½Dlohoš ŠtěpánPondělí 24.11. 18:30
13Raba Milan0 - 1Kokštein Vlastimil 
14Těšina Adam1 - 0Švec FilipÚterý 25.11. 18:00
15Bárta Tomáš0k - 1k  

9. koločtvrtek 27.11.

1Slovák Pavel½ - ½Čipka Ivan 
2Zůna Zdeněk0 - 1Kandrik Antonín 
3Dbalý Václav0 - 1Šafránek David 
4Němec Jan1 - 0Kaláb JaromírStředa 26.11.
5Hrdina Jiří1 - 0Štván Marek 
6Pawlicz Dariusz1k - 0kHacaperka Michal 
7Kaprálek Martin0 - 1Schmidt Karel 
8Hrnčíř František1 - 0Kühnl Eduard 
9Kalábová Jitka0 - 1Novák Vratislav 
10Špolc Ondřej1 - 0Kokštein VlastimilStředa 26.11. 18:30
11Dlohoš Štěpán0 - 1Špolc MartinČtvrtek 5.12. 18:15
12Górniak Krzysztof1 - 0Smutná Eva 
13Kašný Stanislav0 - 1Těšina Adam 
14Švec Filip1 - 0Raba Milan 
15Bárta Tomáš0k - 1k  


Ročník: 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2019 ŠK DDM Praha 6 | 📧      Facebook  Ikona DDM