* DDM Praha 6 *

* Přihlášení
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Diagramy týdne
* Dokumenty
* Odkazy
* Tyto stránky


* Otevřený přebor DDM Praha 6 - 2005

Propozice
Startovní listina
Přiřazení do skupin a výsledky
Křížová tabulka
Rozlosování
Partie ke stažení

Propozice

Hrací místnost: Šachový klub DDM Praha 6 (U Boroviček 1, Praha 6 - Řepy)
Pořadatelé turnaje: ing. Jiří Krejnický, Lenka Hacaperková
Ředitel a hlavní rozhodčí turnaje: ing. Jiří Krejnický
Termín: 5.10. - 8.12.2005, jednou týdně, hrací dny středa a čtvrtek.
Příslušný hrací den jednotlivých skupin bude stanoven při losování. Začátky partií v 19:00.
Partie, které nebudou sehrány do 8.12.2005, budou kontumovány v neprospěch hráče, kterého určí řídící orgán turnaje.
Hrací systém: Skupiny o cca 10 hráčích, každý s každým. Výsledky budou zaslány na zápočet ELO ČR.
Právo účasti: Do turnaje budou přijati registrovaní hráči u ŠSČR. Rozdělení do skupin bude dle ELO ČR. Hráče s větším množstvím absencí má řídící orgán právo vyloučit již v průběhu turnaje. Přeborníkem klubu bude nejlépe umístěný člen klubu v nejsilnější skupině (skupina A).
Tempo hry: 1 hodina + 30s za tah na partii a hráče. V případě použití analogových hodin 80 minut na partii a hráče.
Losování: Rozdělení do skupin provede pořadatel a bude zveřejněno na www strankách klubu (http://www.rosada.cz) v den zahájení turnaje, případným zájemcům bude zařazení sděleno po dohodě individuálně.
Startovné: Ve skupině A činí startovné 100 Kč. Bude vybíráno před zahájením prvního kola.
Současně bude vybírán vratný vklad 100 Kč, který bude vyplacen po řádném odehrání všech partií. Při nesehrání všech partií o vrácení vkladu rozhodne řídící orgán turnaje.
V případě větší účasti budou další skupiny řešeny obdobně (pokud řídící orgán před začátkem prvního kola nerozhodne jinak).
Kritéria pro určení pořadí: 1. počet bodů, 2. sonnenborn, 3. vzájemná partie, 4. performance, 5. los
Finanční ceny: Ve skupině A: 1. cena 350 Kč, 2. cena 250 Kč, 3. cena 150 Kč.
V případě větší účasti budou další skupiny řešeny obdobně.
Přihlášky: Nejpozději do 29.9.2005, osobně nebo e-mailem na adresu snowpanterE-Mailseznam.cz nebo krejnickyE-Mailyahoo.com. V přihlášce nutno uvést jméno, příjmení, ELO ČR, datum narození, klub, preferovaný hrací den a kontakt na sebe.
Spojení: Tram 22 (z Malostranské) a tram 25 (z Hradčanské) na konečnou Bílá Hora,
bus 108 - zastávka Bílá Hora.

Startovní listina

 JménoDatum
narození
KlubELO
1.Balhar Jan1987-02-24ŠK Líně2230
2.Bárta Michal1964-03-09DDM Praha 61899
3.Bárta Tomáš1993-07-22DDM Praha 61439
4.Hacaperka Michal1977-08-30DDM Praha 61939
5.Hlavnička Jakub1992-01-05 
6.Kaláb Jaromír1980-11-06DDM Praha 61608
7.Kokštein Vlastimil1935-09-23DDM Praha 61559
8.Kottek Eduard1937-09-12ŠK Stavby mostů1872
9.Křivánek Vladimír1987-05-29DDM Praha 62068
10.Kutil Martin1978-02-25DDM Praha 61458
11.Mazoch Jan1972-10-27Slavia Kroměříž2145
12.Němec Jan1977-10-09DDM Praha 61909
13.Rakouš Pavel1964-01-16DDM Praha 61974
14.Schmidt Karel1933-05-10ŠK Stavby mostů1583
15.Smutná Eva1993-09-15DDM Praha 61280
16.Smutný Norbert1990-12-31DDM Praha 6 
17.Smutný Patrik1992-02-20DDM Praha 6 
18.Šafránek David1979-12-27DDM Praha 61704
19.Šebek Pavel1937-08-23ŠK Stavby mostů1477
20.Šmejc Jiří1974-08-28DDM Praha 61877
21.Špolc Martin1991-04-29DDM Praha 6 
22.Špolc Ondřej1994-06-30DDM Praha 6 
23.Štván Marek1971-09-02DDM Praha 6 
24.Zůna Zdeněk1985-11-16DDM Praha 61764

Přiřazení do skupin a výsledky

Skupina A (Středa, 19:00)

Ø ELO 2002

  ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 ΣSB^
1.Balhar Jan2230 x11111117211
2.Mazoch Jan2145 0x00111035
3.Křivánek Vladimír2068 01x½11½1512½3
4.Rakouš Pavel1974 01½x1½11512¾2
5.Hacaperka Michal1939 0000x10018
6.Němec Jan1909 000½0x107
7.Kottek Eduard1872 00½010x½26
8.Šmejc Jiří1877 010011½x4

Skupina B (Čtvrtek, 19:00)

Ø ELO 1712

  ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 ΣSB^
1.Bárta Michal1899 x11½0111151
2.Zůna Zdeněk1764 0x0½½111495
3.Šafránek David1704 01x½½11½124
4.Kaláb Jaromír1608 ½½½x111½5152
5.Schmidt Karel1583 1½½0x111513¾3
6.Smutný Patrik  00000x01127
7.Špolc Ondřej  000001x0118
8.Štván Marek  00½½001x26

Skupina C (Čtvrtek, 19:00)

Ø ELO 1443

  ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 ΣSB^
1.Kokštein Vlastimil1559 x011½11116¾1
2.Šebek Pavel1477 1x01111½162
3.Kutil Martin1458 01x111015133
4.Bárta Tomáš1439 000x110136
5.Smutná Eva1280 ½000x000½8
6.Hlavnička Jakub  00001x001½7
7.Smutný Norbert  001111x½114
8.Špolc Martin  0½0011½x35

Křížová tabulka

Skupina A

^ ELO 1 2 3 4 5 6 7 ΣSBPerf.
1.Balhar Jan2230 4+5+3+2+8+7+6+7212734
2.Rakouš Pavel1974 8+7=6+1-5+3=4+512¾2164
3.Křivánek Vladimír2068 7+6=1-5+4+2=8+512½2150
4.Šmejc Jiří1877 1-8+5+7+3-6=2-2020
5.Mazoch Jan2145 6+1-4-3-2-8+7+31931
6.Kottek Eduard1872 5-3=2-8+7-4=1-21862
7.Němec Jan1909 3-2=8-4-6+1-5-1785
8.Hacaperka Michal1939 2-4-7+6-1-5-3-11702

Skupina B

^ ELO 1 2 3 4 5 6 7 ΣSBPerf.
1.Bárta Michal1899 6+5+4+2=3-7+8+151752
2.Kaláb Jaromír1608 3+7+8+1=5=4=6=5151825
3.Schmidt Karel1583 2-6+7+8+1+5=4=513¾1744
4.Šafránek David1704 7+8+1-5+6=2=3=121714
5.Zůna Zdeněk1764 8+1-6+4-2=3=7+491506
6.Štván Marek  1-3-5-7-4=8+2=21472
7.Smutný Patrik  4-2-3-6+8-1-5-12947
8.Špolc Ondřej  5-4-2-3-7+6-1-11947

Skupina C

^ ELO 1 2 3 4 5 6 7 ΣSBPerf.
1.Kokštein Vlastimil1559 5+2-3+6+8=7+4+16¾1501
2.Šebek Pavel1477 4+1+5=3-6+8+7+161627
3.Kutil Martin1458 7+4-1-2+5+6+8+5131632
4.Smutný Norbert  2-3+6+8+7+5=1-111515
5.Špolc Martin  1-8+2=7+3-4=6-31294
6.Bárta Tomáš1439 8+7+4-1-2-3-5+31251
7.Hlavnička Jakub  3-6-8+5-4-1-2-1½1203
8.Smutná Eva1280 6-5-7-4-1=2-3-½1147

Rozlosování

Skupina ASkupina BSkupina C

1. kolo
St 5.10.2005 Čt 6.10.2005 Čt 6.10.2005

Balhar Jan1 - 0Šmejc JiříBárta Michal1 - 0Štván MarekKokštein Vlastimil1 - 0Špolc Martin
Mazoch Jan1 - 0Kottek EduardZůna Zdeněk1 - 0Špolc OndřejŠebek Pavel1 - 0Smutný Norbert
Křivánek Vladimír1 - 0Němec JanŠafránek David1 - 0Smutný PatrikKutil Martin1 - 0Hlavnička Jakub
Rakouš Pavel1 - 0Hacaperka MichalKaláb Jaromír1 - 0Schmidt KarelBárta Tomáš1 - 0Smutná Eva

2. kolo
St 12.10.2005 Čt 13.10.2005 Čt 13.10.2005

Šmejc Jiří1 - 0Hacaperka MichalŠtván Marek0 - 1Schmidt KarelŠpolc Martin1 - 0Smutná Eva
Němec Jan½ - ½Rakouš PavelSmutný Patrik0 - 1Kaláb JaromírHlavnička Jakub0 - 1Bárta Tomáš
Kottek Eduard½ - ½Křivánek VladimírŠpolc Ondřej0 - 1Šafránek DavidSmutný Norbert1 - 0Kutil Martin
Balhar Jan1 - 0Mazoch JanBárta Michal1 - 0Zůna ZdeněkKokštein Vlastimil0 - 1Šebek Pavel

3. kolo
St 19.10.2005 Čt 20.10.2005 Čt 20.10.2005

Mazoch Jan0 - 1Šmejc JiříZůna Zdeněk1 - 0Štván MarekŠebek Pavel½ - ½Špolc Martin
Křivánek Vladimír0 - 1Balhar JanŠafránek David0 - 1Bárta MichalKutil Martin0 - 1Kokštein Vlastimil
Rakouš Pavel1 - 0Kottek EduardKaláb Jaromír1 - 0Špolc OndřejBárta Tomáš0 - 1Smutný Norbert
Hacaperka Michal1 - 0Němec JanSchmidt Karel1 - 0Smutný PatrikSmutná Eva0 - 1Hlavnička Jakub

4. kolo
St 2.11.2005 Čt 3.11.2005 Čt 3.11.2005

Šmejc Jiří1 - 0Němec JanŠtván Marek0 - 1Smutný PatrikŠpolc Martin1 - 0Hlavnička Jakub
Kottek Eduard1 - 0Hacaperka MichalŠpolc Ondřej0 - 1Schmidt KarelSmutný Norbert1 - 0Smutná Eva
Balhar Jan1 - 0Rakouš PavelBárta Michal½ - ½Kaláb JaromírKokštein Vlastimil1 - 0Bárta Tomáš
Mazoch Jan0 - 1Křivánek VladimírZůna Zdeněk0 - 1Šafránek DavidŠebek Pavel0 - 1Kutil Martin

5. kolo
St 9.11.2005 Čt 10.11.2005 Čt 10.11.2005

Křivánek Vladimír1 - 0Šmejc JiříŠafránek David½ - ½Štván MarekKutil Martin1 - 0Špolc Martin
Rakouš Pavel1 - 0Mazoch JanKaláb Jaromír½ - ½Zůna ZdeněkBárta Tomáš0 - 1Šebek Pavel
Hacaperka Michal0 - 1Balhar JanSchmidt Karel1 - 0Bárta MichalSmutná Eva½ - ½Kokštein Vlastimil
Němec Jan1 - 0Kottek EduardSmutný Patrik0 - 1Špolc OndřejHlavnička Jakub0 - 1Smutný Norbert

6. kolo
St 23.11.2005 Čt 24.11.2005 Čt 24.11.2005

Šmejc Jiří½ - ½Kottek EduardŠtván Marek1 - 0Špolc OndřejŠpolc Martin½ - ½Smutný Norbert
Balhar Jan1 - 0Němec JanBárta Michal1 - 0Smutný PatrikKokštein Vlastimil1 - 0Hlavnička Jakub
Mazoch Jan1 - 0Hacaperka MichalZůna Zdeněk½ - ½Schmidt KarelŠebek Pavel1 - 0Smutná Eva
Křivánek Vladimír½ - ½Rakouš PavelŠafránek David½ - ½Kaláb JaromírKutil Martin1 - 0Bárta Tomáš

7. kolo
St 30.11.2005 Čt 1.12.2005 Čt 1.12.2005

Rakouš Pavel1 - 0Šmejc JiříKaláb Jaromír½ - ½Štván MarekBárta Tomáš1 - 0Špolc Martin
Hacaperka Michal0 - 1Křivánek VladimírSchmidt Karel½ - ½Šafránek DavidSmutná Eva0 - 1Kutil Martin
Němec Jan0 - 1Mazoch JanSmutný Patrik0 - 1Zůna ZdeněkHlavnička Jakub0 - 1Šebek Pavel
Kottek Eduard0 - 1Balhar JanŠpolc Ondřej0 - 1Bárta MichalSmutný Norbert0 - 1Kokštein Vlastimil

Ročník: 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2019 ŠK DDM Praha 6 | e-mail      Facebook  Ikona DDM