* DDM Praha 6 *

* Přihlášení
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Diagramy týdne
* Dokumenty
* Odkazy
* Tyto stránky


* Otevřený přebor DDM Praha 6 - 2006

Propozice
Startovní listina
Přiřazení do skupin a výsledky
Křížová tabulka
Rozlosování
Partie skupiny A ke stažení
Partie skupiny B ke stažení

Propozice

Hrací místnost: Šachový klub DDM Praha 6 (U Boroviček 1, Praha 6 - Řepy)
Pořadatelé turnaje: ing. Jiří Krejnický, Lenka Hacaperková
Ředitel a hlavní rozhodčí turnaje: ing. Jiří Krejnický
Termín: 4.10. - 14.12.2006, jednou týdně, hrací dny středa a čtvrtek.
Příslušný hrací den jednotlivých skupin bude stanoven při losování. Začátky partií v 18:30.
Partie, které nebudou sehrány do 14.12.2006, budou kontumovány v neprospěch hráče, kterého určí řídící orgán turnaje.
Hrací systém: Skupiny o cca 10 hráčích, každý s každým. Výsledky budou zaslány na zápočet ELO ČR.
Právo účasti: Do turnaje budou přijati registrovaní hráči u ŠSČR. Rozdělení do skupin bude dle ELO ČR. Hráče s větším množstvím absencí má řídící orgán právo vyloučit již v průběhu turnaje. Přeborníkem klubu bude nejlépe umístěný člen klubu v nejsilnější skupině (skupina A).
Tempo hry: 1 hodina + 30s za tah na partii a hráče. V případě použití analogových hodin 80 minut na partii a hráče.
Losování: Rozdělení do skupin provede pořadatel a bude zveřejněno na www strankách klubu (http://www.rosada.cz) v den zahájení turnaje, případným zájemcům bude zařazení sděleno po dohodě individuálně.
Startovné: Ve skupině A činí startovné 100 Kč. Bude vybíráno před zahájením prvního kola.
Současně bude vybírán vratný vklad 100 Kč, který bude vyplacen po řádném odehrání všech partií. Při nesehrání všech partií o vrácení vkladu rozhodne řídící orgán turnaje.
V případě větší účasti budou další skupiny řešeny obdobně (pokud řídící orgán před začátkem prvního kola nerozhodne jinak).
Kritéria pro určení pořadí: 1. počet bodů, 2. sonnenborn, 3. vzájemná partie, 4. los
Finanční ceny: Ve skupině A: 1. cena 350 Kč, 2. cena 250 Kč, 3. cena 150 Kč.
V případě větší účasti budou další skupiny řešeny obdobně.
Přihlášky: Nejpozději do 1.10.2006, osobně nebo e-mailem na adresu snowpanterE-Mailseznam.cz nebo krejnickyE-Mailyahoo.com. V přihlášce nutno uvést jméno, příjmení, ELO ČR, datum narození, klub, preferovaný hrací den a kontakt na sebe.
Spojení: Tram 22 (z Malostranské) a tram 25 (z Hradčanské) na konečnou Bílá Hora,
bus 108 - zastávka Bílá Hora.

Startovní listina

 JménoDatum
narození
KlubELO
1.Bárta Tomáš1993-07-22DDM Praha 61401
2.Daubner Petr1973-01-22DDM Praha 61801
3.Fica Alexander1947-12-15DDM Praha 61805
4.Hacaperka Michal1977-08-30DDM Praha 61939
5.Hrdina Jiří1965-08-26DDM Praha 61920
6.Kaláb Jaromír1980-11-06DDM Praha 61674
7.Kalábová Jitka1983-04-05DDM Praha 6 
8.Kokštein Vlastimil1935-09-23DDM Praha 61565
9.Kottek Eduard1937-09-12ŠK Stavby mostů1871
10.Křivánek Vladimír ml.1987-05-29DDM Praha 62122
11.Němec Jan1977-10-09DDM Praha 61887
12.Pokorný Ondřej1983-04-11DDM Praha 61942
13.Rakouš Pavel1964-01-16Caissa Úholičky1998
14.Schmidt Karel1933-05-11ŠK Stavby mostů1634
15.Smutná Eva1993-09-15DDM Praha 6 
16.Smutný Norbert1990-12-31DDM Praha 61433
17.Smutný Patrik1992-02-20DDM Praha 61409
18.Šafránek David1979-12-27DDM Praha 61714
19.Ševčák František1944-03-21ŠK Stavby mostů2114
20.Špolc Martin1991-04-29DDM Praha 61363
21.Špolc Ondřej1994-06-30DDM Praha 6 
22.Štván Marek1971-09-02DDM Praha 61533
23.Vlach Karel1979-03-06DDM Praha 61893
24.Zůna Zdeněk1985-11-16DDM Praha 61769

Přiřazení do skupin a výsledky

Skupina A (Středa, 18:30)

Ø ELO 1877

  ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ΣSB^
1.Fica Alexander1805 x00000½½0½½1k½019½12
2.Křivánek Vladimír ml.2122 1x0½1½011011k11945¾4
3.Rakouš Pavel1998 11x½01½110½10145½5
4.Pokorný Ondřej1942 1½½x1½½11011k½151¼2
5.Hacaperka Michal1939 1010x½0½1011118386
6.Hrdina Jiří1920 1½0½½x½0½½01k117377
7.Vlach Karel1893 ½1½½1½x11101k01955¼3
8.Němec Jan1887 ½000½10x1½11k½17348
9.Kottek Eduard1871 10000½00x001k½1412½11
10.Ševčák František2114 ½1111½0½1x11k1110½62¾1
11.Zůna Zdeněk1769 ½0½0011010x1k½131½9
12.Šafránek David1714 0k0k00k00k0k0k0k0k0kx0k0k0014
13.Kaláb Jaromír1674 ½01½001½½0½1kx½63410
14.Schmidt Karel1634 100000000001k½x13

Skupina B (Čtvrtek, 18:30)

Ø ELO 1501

  ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ΣSB^
1.Bárta Tomáš1401 x10½110½11620¼4
2.Kokštein Vlastimil1565 0x½111011120½3
3.Štván Marek1533 1½x1½101117252
4.Smutný Norbert1433 ½00x½½0½½1116
5.Smutný Patrik1409 00½½x½0½0½9
6.Špolc Martin1363 000½½x000½10
7.Daubner Petr1801 111111x11½35¼1
8.Kalábová Jitka  ½00½½10x0½37
9.Smutná Eva  000½1101x½4105
10.Špolc Ondřej  0000½½½½½x8

Křížová tabulka

Skupina A

^ ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ΣSBPerf.
1.Ševčák František2114 6+7=3-8=11+13+9+14+k10+12=4+5+2+10½62¾2101
2.Pokorný Ondřej1942 9+14+k10=12+4=5=13+6+7=3=8+11+1-51¼2044
3.Vlach Karel1893 8+11+1+9-14+k10-12=4+5=2=6+7=13+955¼2015
4.Křivánek Vladimír ml.2122 10+12+13+5-2=6+7=3-8+11+1-9+14+k945¾1996
5.Rakouš Pavel1998 14+10-12+4+13+2=6-7+3=8+11+1-9=45½1978
6.Hacaperka Michal1939 1-9+14+10+12+4-5+2-13+7=3-8=11+8381960
7.Hrdina Jiří1920 11=1=9-14+k10+12+4=5-2=6=13+3=8-7371887
8.Němec Jan1887 3-13+11+1=9+14+k10=12=4-5-2-6=7+7341890
9.Zůna Zdeněk1769 2-6-7+3+8-11+1-13+14+k10=12=4-5=31½1871
10.Kaláb Jaromír1674 4-5+2=6-7-3+8=11=1-9=14+k13=12=6341851
11.Kottek Eduard1871 7=3-8-13+1-9-14+k10=12+4-5-2-6-412½1698
12.Fica Alexander1805 13-4-5-2-6-7-3=8=11-1=9=14+k10=19½1667
13.Schmidt Karel1634 12+8-4-11-5-1-2-9-6-14+k7-10=3-1575
14.Šafránek David1714 5-2-k6-7-k3-k8-k11-k1-k9-k13-k10-k12-k4-k001204

Skupina B

^ ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ΣSBPerf.
1.Daubner Petr1801 7+5+4+6+2+3+9+10+8=35¼2216
2.Štván Marek1533 8+6+9=7+1-10+5+4+3=7251620
3.Kokštein Vlastimil1565 6+9+10+5+7+1-4-8+2=20½1547
4.Bárta Tomáš1401 9+10+1-8+5+7=3+2-6=620¼1574
5.Smutná Eva  10+1-7+3-4-8=2-6=9+4101399
6.Smutný Norbert1433 3-2-8+1-10=9=7=5=4=111319
7.Kalábová Jitka  1-8=5-2-3-4=6=9=10+31399
8.Špolc Ondřej  2-7=6-4-9=5=10=3-1=1271
9.Smutný Patrik1409 4-3-2=10=8=6=1-7=5-1323
10.Špolc Martin1363 5-4-3-9=6=2-8=1-7-1251

Rozlosování

Skupina ASkupina B

1. kolo
Středa 4.10.2006 Čtvrtek 5.10.2006

Fica Alexander0 - 1Schmidt KarelŠtván Marek1 - 0Špolc Ondřej
Křivánek Vladimír ml.1 - 0Kaláb JaromírSmutný Norbert0 - 1Kokštein Vlastimil
Rakouš Pavel1 - 0Šafránek DavidSmutný Patrik0 - 1Bárta Tomáš
Pokorný Ondřej1 - 0Zůna ZdeněkŠpolc Martin0 - 1Smutná Eva
Hacaperka Michal0 - 1Ševčák FrantišekDaubner Petr1 - 0Kalábová Jitka
Hrdina Jiří½ - ½Kottek Eduard   
Vlach Karel1 - 0Němec Jan   

2. kolo
Středa 11.10.2006 Čtvrtek 12.10.2006

Schmidt Karel0 - 1Němec JanŠpolc Ondřej½ - ½Kalábová Jitka
Kottek Eduard0 - 1Vlach KarelSmutná Eva0 - 1Daubner Petr
Ševčák František½ - ½Hrdina JiříBárta Tomáš1 - 0Špolc Martin
Zůna Zdeněk0 - 1Hacaperka MichalKokštein Vlastimil1 - 0Smutný Patrik
Šafránek David0k - 1kPokorný OndřejŠtván Marek1 - 0Smutný Norbert
Kaláb Jaromír1 - 0Rakouš Pavel   
Fica Alexander0 - 1Křivánek Vladimír ml.   

3. kolo
Středa 18.10.2006 Čtvrtek 19.10.2006

Křivánek Vladimír ml.1 - 0Schmidt KarelSmutný Norbert1 - 0Špolc Ondřej
Rakouš Pavel1 - 0Fica AlexanderSmutný Patrik½ - ½Štván Marek
Pokorný Ondřej½ - ½Kaláb JaromírŠpolc Martin0 - 1Kokštein Vlastimil
Hacaperka Michal1 - 0Šafránek DavidDaubner Petr1 - 0Bárta Tomáš
Hrdina Jiří0 - 1Zůna ZdeněkKalábová Jitka0 - 1Smutná Eva
Vlach Karel1 - 0Ševčák František   
Němec Jan1 - 0Kottek Eduard   

4. kolo
Středa 25.10.2006 Čtvrtek 26.10.2006

Schmidt Karel0 - 1Kottek EduardBárta Tomáš1 - 0Špolc Ondřej
Ševčák František½ - ½Němec JanKokštein Vlastimil1 - 0Smutná Eva
Zůna Zdeněk1 - 0Vlach KarelŠtván Marek1 - 0Kalábová Jitka
Šafránek David0k - 1kHrdina JiříSmutný Norbert0 - 1Daubner Petr
Kaláb Jaromír0 - 1Hacaperka MichalSmutný Patrik½ - ½Špolc Martin
Fica Alexander0 - 1Pokorný Ondřej   
Křivánek Vladimír ml.0 - 1Rakouš Pavel   

5. kolo
Středa 1.11.2006 Čtvrtek 2.11.2006

Rakouš Pavel1 - 0Schmidt KarelSmutný Patrik½ - ½Špolc Ondřej
Pokorný Ondřej½ - ½Křivánek Vladimír ml.Špolc Martin½ - ½Smutný Norbert
Hacaperka Michal1 - 0Fica AlexanderDaubner Petr1 - 0Štván Marek
Hrdina Jiří1 - 0Kaláb JaromírKalábová Jitka0 - 1Kokštein Vlastimil
Vlach Karel1k - 0kŠafránek DavidSmutná Eva0 - 1Bárta Tomáš
Němec Jan1 - 0Zůna Zdeněk   
Kottek Eduard0 - 1Ševčák František   

6. kolo
Středa 8.11.2006 Čtvrtek 9.11.2006

Schmidt Karel0 - 1Ševčák FrantišekŠpolc Ondřej½ - ½Smutná Eva
Zůna Zdeněk1 - 0Kottek EduardBárta Tomáš½ - ½Kalábová Jitka
Šafránek David0k - 1kNěmec JanKokštein Vlastimil0 - 1Daubner Petr
Kaláb Jaromír1 - 0Vlach KarelŠtván Marek1 - 0Špolc Martin
Fica Alexander0 - 1Hrdina JiříSmutný Norbert½ - ½Smutný Patrik
Křivánek Vladimír ml.1 - 0Hacaperka Michal   
Rakouš Pavel½ - ½Pokorný Ondřej   

7. kolo
Středa 15.11.2006 Čtvrtek 16.11.2006

Pokorný Ondřej1 - 0Schmidt KarelŠpolc Ondřej½ - ½Špolc Martin
Hacaperka Michal1 - 0Rakouš PavelDaubner Petr1 - 0Smutný Patrik
Hrdina Jiří½ - ½Křivánek Vladimír ml.Kalábová Jitka½ - ½Smutný Norbert
Vlach Karel½ - ½Fica AlexanderSmutná Eva0 - 1Štván Marek
Němec Jan½ - ½Kaláb JaromírBárta Tomáš1 - 0Kokštein Vlastimil
Kottek Eduard1k - 0kŠafránek David   
Ševčák František1 - 0Zůna Zdeněk   

8. kolo
Středa 22.11.2006 Čtvrtek 23.11.2006

Schmidt Karel0 - 1Zůna ZdeněkKokštein Vlastimil1 - 0Špolc Ondřej
Šafránek David0k - 1kŠevčák FrantišekŠtván Marek1 - 0Bárta Tomáš
Kaláb Jaromír½ - ½Kottek EduardSmutný Norbert½ - ½Smutná Eva
Fica Alexander½ - ½Němec JanSmutný Patrik½ - ½Kalábová Jitka
Křivánek Vladimír ml.0 - 1Vlach KarelŠpolc Martin0 - 1Daubner Petr
Rakouš Pavel1 - 0Hrdina Jiří   
Pokorný Ondřej1 - 0Hacaperka Michal   

9. kolo
Středa 29.11.2006 Čtvrtek 30.11.2006

Hacaperka Michal1 - 0Schmidt KarelŠpolc Ondřej½ - ½Daubner Petr
Hrdina Jiří½ - ½Pokorný OndřejKalábová Jitka1 - 0Špolc Martin
Vlach Karel½ - ½Rakouš PavelSmutná Eva1 - 0Smutný Patrik
Němec Jan0 - 1Křivánek Vladimír ml.Bárta Tomáš½ - ½Smutný Norbert
Kottek Eduard1 - 0Fica AlexanderKokštein Vlastimil½ - ½Štván Marek
Ševčák František1 - 0Kaláb Jaromír   
Zůna Zdeněk1k - 0kŠafránek David   

10. kolo
Středa 6.12.2006

Schmidt Karel1k - 0kŠafránek David   
Kaláb Jaromír½ - ½Zůna Zdeněk   
Fica Alexander½ - ½Ševčák František   
Křivánek Vladimír ml.1 - 0Kottek Eduard   
Rakouš Pavel1 - 0Němec Jan   
Pokorný Ondřej½ - ½Vlach Karel   
Hacaperka Michal½ - ½Hrdina Jiří   

11. kolo
Středa 13.12.2006

Schmidt Karel½ - ½Kaláb Jaromír   
Fica Alexander1k - 0kŠafránek David   
Křivánek Vladimír ml.1 - 0Zůna Zdeněk   
Rakouš Pavel0 - 1Ševčák František   
Pokorný Ondřej1 - 0Kottek Eduard   
Hacaperka Michal½ - ½Němec Jan   
Hrdina Jiří½ - ½Vlach Karel   

12. kolo
?

Vlach Karel1 - 0Schmidt Karel   
Němec Jan1 - 0Hrdina Jiří   
Kottek Eduard0 - 1Hacaperka Michal   
Ševčák František1 - 0Pokorný Ondřej   
Zůna Zdeněk½ - ½Rakouš Pavel   
Šafránek David0k - 1kKřivánek Vladimír ml.   
Kaláb Jaromír½ - ½Fica Alexander   

13. kolo
?

Hrdina Jiří1 - 0Schmidt Karel   
Vlach Karel1 - 0Hacaperka Michal   
Němec Jan0 - 1Pokorný Ondřej   
Kottek Eduard0 - 1Rakouš Pavel   
Ševčák František1 - 0Křivánek Vladimír ml.   
Zůna Zdeněk½ - ½Fica Alexander   
Šafránek David0k - 1kKaláb Jaromír   

Ročník: 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2019 ŠK DDM Praha 6 | e-mail      Facebook  Ikona DDM