* DDM Praha 6 *

* Přihlášení
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Diagramy týdne
* Dokumenty
* Odkazy
* Tyto stránky


* Přebor klubu 2004

Propozice
Startovní listina
Přiřazení do skupin a výsledky
Křížová tabulka
Rozlosování
Partie ke stažení

Propozice

Termín:1.10. - 2.12.2004
Hrací dny:středa, čtvrtek
Místnost:Šachový klub DDM Praha 6 (U Boroviček 1, Praha 6 - Řepy, 2. patro)
Systém:Skupiny po 8 hráčích. Při více skupinách budou zájemci rozděleni do skupin střídavě podle ELO bodů.
Partie je možno po domluvě se soupeřem přeložit, odložené partie nutno sehrát do oficiálního konce turnaje.
Partie budou započteny na ELO.
Tempo hry:1 hodina + 30s za tah.
Spojení:tram 22 (z Malostranské) a tram 25 (z Hradčanské) na konečnou Bílá Hora, bus 108 - zastávka Bílá Hora
Vklad:100 Kč

Startovní listina

 JménoDatum
narození
KlubELO
1.Bárta Michal1964-03-09DDM Praha 6 
2.Bárta Tomáš1993-07-22DDM Praha 6 
3.Bernášek Prokop1979-04-26DDM Praha 61642
4.Hacaperka Michal1977-08-30DDM Praha 61776
5.Kaprálek Martin1960-01-13DDM Praha 61784
6.Kottek Eduard1937-09-12ŠK Stavby mostů1844
7.Křivánek Vladimír1987-05-29DDM Praha 61853
8.Kutil Martin1978-02-25DDM Praha 61483
9.Němec Jan1977-10-09DDM Praha 61869
10.Pilař Radek1975-09-261634
11.Přib Josef st.1943-08-29DDM Praha 61809
12.Rakouš Pavel1964-01-16DDM Praha 62051
13.Rylek Milan1933-06-03DDM Praha 61829
14.Schmidt Karel1933-05-10ŠK Stavby mostů1621
15.Smělý Jiří1979-01-03DDM Praha 61583
16.Smutná Eva1993-09-15DDM Praha 6 
17.Smutný Norbert1990-12-31DDM Praha 6 
18.Smutný Patrik1992-02-20DDM Praha 6 
19.Šafránek David1979-12-27DDM Praha 61668
20.Šašek Ladislav1921-05-22ŠK Stavby mostů1728
21.Šebek Pavel1937-08-23ŠK Stavby mostů1489
22.Šmejc Jiří1974-08-28DDM Praha 61817
23.Trefil Ivan1976-11-07DDM Praha 61716
24.Zůna Zdeněk1985-11-16DDM Praha 6 

Přiřazení do skupin a výsledky

Skupina A

Ø ELO 1745

  ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 ΣSB^
1.Rakouš Pavel2051 x10111k01514½1
2.Šmejc Jiří1817 0x½½111½13¾2
3.Přib Josef st.1809 1½x1010½411¾5
4.Šafránek David1668 0½0x01k116
5.Bernášek Prokop1642 0011x1½111¾4
6.Kutil Martin1483 0k000k0x00008
7.Bárta Michal  1010½1x113¼3
8.Zůna Zdeněk  0½½0010x27

Skupina B

Ø ELO 1720

  ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 ΣSB^
1.Němec Jan1869 x11½½111617½1
2.Rylek Milan1829 0x1½111114½2
3.Kaprálek Martin1784 00x1½0016
4.Trefil Ivan1716 ½½0x0111410¾4
5.Pilař Radek1634 ½0½1x111513¼3
6.Šebek Pavel1489 00100x1135
7.Bárta Tomáš  001000x127
8.Smutný Patrik  0000000x008

Skupina C

Ø ELO 1734

  ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 ΣSB^
1.Křivánek Vladimír1853 x1000111410½5
2.Kottek Eduard1844 0x½11½11514½2
3.Hacaperka Michal1776 1½x01111161
4.Šašek Ladislav1728 101x0k0k11411½4
5.Schmidt Karel1621 1001kx110412½3
6.Smělý Jiří1583 0½01k0x116
7.Smutný Norbert  000000x1118
8.Smutná Eva  0000100x147

Křížová tabulka

Skupina A

^ ELO 1 2 3 4 5 6 7 ΣSBPerf.
1.Rakouš Pavel2051 3-7+2+5-6+4+8+k514½1927
2.Šmejc Jiří1817 8+3+1-7=5=6=4+13¾1803
3.Bárta Michal  1+2-5+6-4=8+7+13¼1802
4.Bernášek Prokop1642 5+6+7+8+3=1-2-11¾1838
5.Přib Josef st.1809 4-8+3-1+2=7=6+411¾1881
6.Šafránek David1668 7+4-8+k3+1-2=5-1494
7.Zůna Zdeněk  6-1-4-2=8+5=3-21620
8.Kutil Martin1483 2-5-6-k4-7-3-1-k00991

Skupina B

^ ELO 1 2 3 4 5 6 7 ΣSBPerf.
1.Němec Jan1869 3=5+7+8+2+6+4=617½1930
2.Rylek Milan1829 4=3+5+7+1-8+6+14½1847
3.Pilař Radek1634 1=2-6=4+8+5+7+513¼1809
4.Trefil Ivan1716 2=6-8+3-5+7+1=410¾1649
5.Šebek Pavel1489 7+1-2-6+4-3-8+31526
6.Kaprálek Martin1784 8+4+3=5-7-1-2-1558
7.Bárta Tomáš  5-8+1-2-6+4-3-21447
8.Smutný Patrik  6-7-4-1-3-2-5-00955

Skupina C

^ ELO 1 2 3 4 5 6 7 ΣSBPerf.
1.Hacaperka Michal1776 5+2=7+4-3+6+8+161875
2.Kottek Eduard1844 7+1=4+3+6=8+5-514½1784
3.Schmidt Karel1621 6+8+5+2-1-4+k7-412½1764
4.Šašek Ladislav1728 8+5+2-1+7+3-k6-k411½1949
5.Křivánek Vladimír1853 1-4-3-6+8+7+2+410½1638
6.Smělý Jiří1583 3-7+8+5-2=1-4+k1438
7.Smutná Eva  2-6-1-8-4-5-3+141461
8.Smutný Norbert  4-3-6-7+5-2-1-11969

Rozlosování

Skupina ASkupina BSkupina C

1. kolo - 1.10.2004 (vždy od 19:00)
Šafránek David1 - 0Zůna ZdeněkKaprálek Martin1 - 0Smutný PatrikKottek Eduard1 - 0Smutná Eva
Bernášek Prokop1 - 0Přib Josef st.Trefil Ivan½ - ½Rylek MilanHacaperka Michal1 - 0Křivánek Vladimír
Kutil Martin0 - 1Šmejc JiříPilař Radek½ - ½Němec JanŠašek Ladislav1 - 0Smutný Norbert
Bárta Michal1 - 0Rakouš PavelŠebek Pavel1 - 0Bárta TomášSchmidt Karel1 - 0Smělý Jiří

2. kolo - 7.10.2004
Rakouš Pavel1 - 0Zůna ZdeněkSmutný Patrik0 - 1Bárta TomášSmutná Eva0 - 1Smělý Jiří
Šmejc Jiří1 - 0Bárta MichalNěmec Jan1 - 0Šebek PavelSmutný Norbert0 - 1Schmidt Karel
Přib Josef st.1 - 0Kutil MartinRylek Milan1 - 0Pilař RadekKřivánek Vladimír0 - 1Šašek Ladislav
Šafránek David0 - 1Bernášek ProkopKaprálek Martin1 - 0Trefil IvanKottek Eduard½ - ½Hacaperka Michal

3. kolo - 14.10.2004
Zůna Zdeněk0 - 1Bernášek ProkopTrefil Ivan1 - 0Smutný PatrikHacaperka Michal1 - 0Smutná Eva
Kutil Martin0k - 1kŠafránek DavidPilař Radek½ - ½Kaprálek MartinŠašek Ladislav0 - 1Kottek Eduard
Bárta Michal1 - 0Přib Josef st.Šebek Pavel0 - 1Rylek MilanSchmidt Karel1 - 0Křivánek Vladimír
Rakouš Pavel1 - 0Šmejc JiříBárta Tomáš0 - 1Němec JanSmělý Jiří1 - 0Smutný Norbert

4. kolo - 21.10.2004
Šmejc Jiří½ - ½Zůna ZdeněkNěmec Jan1 - 0Smutný PatrikSmutná Eva0 - 1Smutný Norbert
Přib Josef st.1 - 0Rakouš PavelRylek Milan1 - 0Bárta TomášKřivánek Vladimír1 - 0Smělý Jiří
Šafránek David1 - 0Bárta MichalKaprálek Martin0 - 1Šebek PavelKottek Eduard1 - 0Schmidt Karel
Bernášek Prokop1 - 0Kutil MartinTrefil Ivan0 - 1Pilař RadekHacaperka Michal0 - 1Šašek Ladislav

5. kolo - 4.11.2004
Zůna Zdeněk1 - 0Kutil MartinSmutný Patrik0 - 1Pilař RadekŠašek Ladislav1 - 0Smutná Eva
Bárta Michal½ - ½Bernášek ProkopŠebek Pavel0 - 1Trefil IvanSchmidt Karel0 - 1Hacaperka Michal
Rakouš Pavel1 - 0Šafránek DavidBárta Tomáš1 - 0Kaprálek MartinSmělý Jiří½ - ½Kottek Eduard
Šmejc Jiří½ - ½Přib Josef st.Němec Jan1 - 0Rylek MilanSmutný Norbert0 - 1Křivánek Vladimír

6. kolo - 11.11.2004
Přib Josef st.½ - ½Zůna ZdeněkRylek Milan1 - 0Smutný PatrikKřivánek Vladimír1 - 0Smutná Eva
Šafránek David½ - ½Šmejc JiříKaprálek Martin0 - 1Němec JanKottek Eduard1 - 0Smutný Norbert
Bernášek Prokop0 - 1Rakouš PavelTrefil Ivan1 - 0Bárta TomášHacaperka Michal1 - 0Smělý Jiří
Kutil Martin0 - 1Bárta MichalPilař Radek1 - 0Šebek PavelŠašek Ladislav0k - 1kSchmidt Karel

7. kolo - 18.11.2004
Zůna Zdeněk0 - 1Bárta MichalSmutný Patrik0 - 1Šebek PavelSmutná Eva1 - 0Schmidt Karel
Rakouš Pavel1k - 0kKutil MartinBárta Tomáš0 - 1Pilař RadekSmělý Jiří1k - 0kŠašek Ladislav
Šmejc Jiří1 - 0Bernášek ProkopNěmec Jan½ - ½Trefil IvanSmutný Norbert0 - 1Hacaperka Michal
Přib Josef st.1 - 0Šafránek DavidRylek Milan1 - 0Kaprálek MartinKřivánek Vladimír1 - 0Kottek Eduard

Ročník: 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2019 ŠK DDM Praha 6 | e-mail      Facebook  Ikona DDM