* DDM Praha 6 *

* Přihlášení
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Šachy pro děti
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Počítačový šach
* Diagramy týdne
* Úloha dne
* Skládačky
* Dokumenty
* Odkazy
* Tyto stránky

DDM Praha 6 C – TJ Bohemians F – přebor družstev

... dnes navštívil 1 uživatel, celkem 203 uživatelů

Zdeněk Zůna, 10. 2. 2008 0:00 | aktualizace: 15. 3. 2008 1:07

Kdybych Markovi před Vánocemi řekl, že po čtvrtém kole budeme nejhůř druzí, tak by se asi zasmál a kontroval taky nějakým vtipem. Ale je 8.2.2008, závěr týdne, a neuvěřitelné je realitou. A vzhledem k tomu, že prezidenta dnes asi nezvolí, subjektivně hodnotím naše aktuální druhé místo jako nejpamětihodnější událost dne 😀.

Moje partie opět končila jako poslední a zase jsem měl nad čím přemýšlet, takže o ostatních mám představy jen velmi mlhavé. Tak jsem si řekl, že vám alespoň poreferuji o tom, proč se Céčku tak daří, a jak jsme se dostali tam kde jsme. Na tomto místě bych rád napsal něco ve smyslu "…bez ohledu na rating soupeřů se rveme jako lvi a bravurními individuálními výkony…bla bla bla". Bohužel je to jinak. Po poměrně šťastné remíze v prvním kole jsme v druhém nastoupili proti pěti hráčům, ve třetím proti sedmi, no a Bohemka sice nakonec dorazila v osmi, ale na její sestavě bylo znát, že je z velké části složena z náhradníků. Takže dalo by se říct, že nám soupeři ty body dávají (případně vozí až domů) aniž bychom se na ně museli nějak extrémně nadřít. No ale co; Blbej kdo dává, blbší kdo nebere…my bereme. Opravdu nevím jak dlouho nám to může vydržet (a jestli to bude stačit a postup). V pondělí jedeme na horkou půdu Motorletu kde se možná dostaneme zase na zem.

Co se týče samotných partií, tak vyhráli oba Jirkové, Mirek, David a Franta. Mimochodem hráči, kteří nešli ten večer slavit vítězství. Obzvláště se vydařila Mirkova partie, když soupeře zmatil pěkným útokem jedenáct vteřin před časovou kontrolou. Já jsem pak uhrál remízu a Marek s Michalem prohráli. Proto jsem taky po cestě do naší (ne)oblíbené Contrády seděl vepředu v autě 😀. Jeli s námi ještě Lenka, Franta a Kauč, kterým bych rád poděkoval za příkladnou podporu, která dělá klub skvělým klubem. Oslava se povedla, Franta si dokonce objednal steak cca za 300, a my ostatní jsme mu ho samou radostí z vítězství zaplatili …

Odkaz je zde.

Zdeněk Zůna, 10. 2. 2008 0:00 | aktualizace: 15. 3. 2008 1:07

   
   Informace o formátu vkládaného textu

Celkem 0 příspěvků | Bez přihlášení nemusí být zobrazeny všechny příspěvky.

♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2022 ŠK DDM Praha 6 | 📧    Facebook  Ikona DDM