* DDM Praha 6 *

* Přihlášení
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Diagramy týdne
* Dokumenty
* Odkazy
* Tyto stránky


Naše výsledky v přeboru družstev

DDM A Vyšehrad E 3½-4½
Štross František Kudela Stanislav 2005 1-0
Marek Miroslav Plachetka Rostislav 1915 1-0
Kaprálek Martin Lexa Václav 1866 ½-½
Fica Alexandr Dočekal Vladimír 1924 ½-½
Němec Jan Babiš Milan 1926 0-1
Šmejc Jiří Šaur František 1808 ½-½
Hacaperka Michal Havlák Lubomír 1615 0-1
Bernášek Prokop Brabec Jaroslav 1758 0-1

Smíchov C DDM B 3-5
Ratušný Arsen 1905Němec Jan 0-1
Vrbovský Martin 1832Rylek Milan ½-½
Šatánek Michal 1856Hacaperková Lenka 1-0
Lener Jaroslav 1835Křivánek Vláďa 0-1 k
Černý Martin 1598Štross František st. 0-1 k
Brokeš František 1724Smělý Jiří ½-½
Novák Jindřich 1849Bičák Jiří 1-0
Kovář Josef 1473Krejnický Jiří0-1

Nejslabší tým konečně z vítězil !!! A zrovna s těmi nejsilnějšími.

DDM A Kobylisy C 4½-3½
Štross František Rozsypal Filip 1884 1-0
Kaprálek Martin Stejskal Pavel 1937 0-1
Fica Alexandr Grus Jan 1864 ½-½
Němec Jan Kubík Jaroslav 1879 0-1
Šmejc Jiří Kubíková Alena 1661 ½-½
Hacaperka Michal Zeman David 1748 1-0
Bernášek Prokop Routner Jakub 1678 ½-½
Rylek Milan Brenner David 1406 1-0

Stavby mostů B DDM A 5-3
Ševčák 2093 Štross František ml. 0-1
Kotek 1910 Kaprálek ½-½
Šašek 1855 Fica ½-½
Židů 1910 Němec Jan 1-0
Kočí 1847Šmejc Jiří ½-½
Šimek 1791Hacaperka Michal ½-½
Hájek 1844Bernášek 1-0
Kudela 1708Trefil Ivan 1-0

DDM B PORG A 1-7
Rylek Milan Krátký 2120 ½-½
Hacaprková Lenka Hurtečák 1674 0-1
Křivánek Vladimír ml. Klaus Václav 1824 0-1
Štross František st. Němec 1705 0-1
Kaláb Mireček Kalivoda (1250) ½-½
Smělý Jiří Hejnic 1669 0-1
Bičák Jiří Kubíček 1591 0-1
Bareš Jakub Durňák (1250)0-1

DDM A Spořitelna B 2½-5½
Kaprálek Martin Kovář 1966 0-1
Fica Alexandr Pazdera 1877 1-0
Němec Jan Pokorný 1910 0-1 k
Šmejc Jiří Kalvach 1832 0-1
Hacaperka Michal Vass 1813 0-1
Bernášek Prokop Tauš 1838 1-0
Trefil Ivan Nosek 1815 ½-½
Hacaperková Lenka Janda 1750 0-1

Bohnice B DDM A 5-3
Matras Ondřej 2164 Štross František ml. 0-1
Petras Milan 2070 Marek Miroslav ½-½
Burč Zdeněk 1917 Němec Jan 0-1
Omelka Antonín 1977Šmejc Jiří 1-0
Bosák Zdeněk 1898Hacaperka Michal 1-0
Šašinka Jiří 1899 Bernášek Prokop ½-½
Vlček Dalibor 1874Hacaperková Lenka 1-0
Štibich Martin 1922Krejnický Jiří 1-0

Bohnice E DDM B 6½-1½
Kozel Miroslav 1742Rylek Milan 0-1 k
Plachý Miloš 1706Křivánek Vláďa ½-½
Wadura Robert 1530Štross František st. 1-0
Valenta Luboš (1250)Kaláb Mireček 1-0
Dudek Jan 1334Klír Tomáš 1-0
Boháč Mário 1331Bičák Jiří 1-0
Šenkýř Petr 1434Kalábová Jitka 1-0
Krejčí Vlastimil (1250) - 1-0 k


DDM A Teplárna B 5-3
Štross František ml. Adámek Petr 2085 1-0
Marek Miroslav Peltan Zdeněk 1996 ½-½
Kaprálek Martin Peltanová Zuzana 2041 1-0
Šmejc Jiří Kostlivý Miroslav 1939 ½-½
Hacaperka Michal Novák Josef 1937 0-1
Trefil Ivan Knotek Jaroslav 1815 0-1
Hacaperková Lenka Večerník Zdeněk 1806 1-0
Krejnický Jiří Půlpán Jiří 1560 1-0

DDM B Vyšehrad G 3½-4½
Němec Jan Rupík Jan 1853 1-0
Rylek Milan Král Radovan 1843 ½-½
Hacaperková Lenka Boška Tomáš 1737 0-1
Křivánek Vladimír ml. Špičák Marek (1250) 1-0
Štross František st. Heller Jan 1567 0-1
Smělý Jiří Šilhavý Pavel 1829 0-1
Bičák Jiří Jarabinský Martin (1350) 0-1
Bareš Jakub -1-0 k

Praga C DDM A 2½-5½
Pergner Jiří 2022 Štross František ml. 0-1
Straka Zdeněk 1895 Marek Miroslav 0-1
Papírník Milan 1841 Němec Jan 0-1
Moc Rudolf 1834Šmejc Jiří 0-1
Škába Ladislav (1750)Hacaperka Michal ½-½
Benda Jiří 1675 Bernášek Prokop 0-1 k
Pražák Bořivoj 1691Trefil Ivan 1-0
Eichler Miroslav 1624Hacaperková Lenka 1-0

Steinitz Makabi A DDM A 6½-1½
GM Richterová Eliška 2204 Štross František ml. 1-0
Vít Zdeněk 1872 Marek Miroslav 0-1
Macháček Martin 1773 Fica Alexander 1-0
Rujder Tibor 1968 Němec Jan 1-0
Markus Marek 1862Šmejc Jiří 1-0
Langer 1834Hacaperka Michal ½-½
Peter Jakub 1708Trefil Ivan 1-0
Bányai František 1733Rylek Milan 1-0

DDM B Rapid B 3½-4½
Křivánek Vladimír ml. Nejtek 1748 0-1
Štross František Fendrych 1651 0-1
Kaláb Mireček Kindl 1746 1-0
Mojžíš Martin Bortlík (1550) 0-1
Smělý Jiří Jirka 1548 1-0
Klír Tomáš Breň 1525 ½-½
Krejnický Jiří Rolinek 1420 1-0
Bareš Jakub Rufert 1344 0-1

Oaza D DDM B 4-4
Harašta František (1731)Němec Jan 0-1
Štěrba Karel (1651)Kunc Pavel 1-0
Havlíček Karel (1503)Rylek Milan 0-1
Rotek Jiří (1374)Kaláb Mireček 1-0
Klusák Michal (1250)Mojžíš Martin 1-0
Mairovský Štěpán (1250)Smělý Jiří 0-1
Kopecký Tomáš (1250)Klír Tomáš 1-0
Freitag Jan (1250)Krejnický Jiří 0-1

DDM B Kobylisy F 4-4
Kunc Pavel Čihák Jiří (1550) ½-½
Rylek Milan Zýka Jonáš (1489) 1-0
Křivánek Vladimír ml. Zbořil Michal (1550) 1-0
Smělý Jiří Scholle Richard (1646) 0-1
Klír Tomáš Málek Martin (1274) 1-0
Bičák Jiří Hlaváč Petr (1581) 0-1
Krejnický Jiří Litvínová Oxana (1330) ½-½
Kalábová Jitka Horáčková Alena (1550) 0-1

USK A DDM A 2½-5½
Strahl Jiří (2021) Štross František ml. 0-1
Vogl Milan (1975) Marek Miroslav 0-1
Macháček Otakar (1837) Fica Alexander 0-1
Formandl Antonín (1752) Němec Jan 0-1
Doležal Vladimír (1757) Šmejc Jiří 0-1
Šilhavý Josef (1739) Hacaperka Michal ½-½
Toufar Pavel (1750) Bernášek Prokop 1-0
Veselský Michal (1752) Trefil Ivan 1-0

DDM A Bohemians G 3-5
Štross František ml. Černoušek Lukáš (2217) 0-1
Marek Miroslav Drahorád Daniel (1947) ½-½
Kaprálek Martin Veverka Radek (1853) 0-1
Němec Jan Sodoma Jan (1792) 1-0
Šmejc Jiří Kameník Robert (1709) 1-0
Hacaperka Michal Adamčák Jan (1695) 0-1
Bernášek Prokop Nosek Filip (1750) 0-1
Trefil Ivan Buchl Marek (1568) ½-½

Vršovice F DDM B 7½-½
Kudrnáč Stanilsav (1864)Hacaperková Lenka ½-½
Šochman Petr (1778)Křivánek Vladimír ml. 1-0
Pacovský David (1769)Štross František st. 1-0
Tolar Jan (1746)Kaláb Mireček 1-0
Hýbl Vladimír (1728)Mojžíš Martin 1-0
Sýkora Miroslav (1703)Smělý Jiří 1-0
Hlaváč Jiří (1663)Klír Tomáš 1-0
Novotný Pavel (1472)Bičák Jiří 1-0

Dům armády E DDM A 3½-4½
Szirmai Emil (2026) Štross František ml. 0-1
Tulajdan Vasil (1993) Marek Miroslav ½-½
Jahoda Ladislav (1950) Kaprálek Martin ½-½
Malijevský Anatol (1871) Fica Alexander ½-½
Šesták Erich (1774) Němec Jan 0-1 k
Šmíd Ota (1687) Šmejc Jiří 1-0
Staněk Václav (1545) Hacaperka Michal 1-0
Štáhl Jaroslav (1513) Bernášek Prokop 0-1 k

DDM B Teplárna D 2-6
Rylek Milan Šrůtek Václav (1750) 0-1
Hacaperková Lenka Žigala Štefan (1740) ½-½
Křivánek Vladimír ml. Němec Stanislav (1703) ½-½
Štross František st. Štros František (1663) 0-1
Smělý Jiří Picek Miroslav (1661) 0-1
Bičák Jiří Šafařík František (1625) 0-1
Krejnický Jiří Ďurčat Josef (1577) 1-0
Bareš Jakub Polenka Jan (1474) 0-1

Poznámka: partie Františka Štrosse s Františkem Štrosem není omyl.

♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2019 ŠK DDM Praha 6 | e-mail      Facebook  Ikona DDM