* DDM Praha 6 *

* Přihlášen
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Diagramy týdne
* Dokumenty
* Odkazy
* O těchto stránkách


Soupeři družstva B

11.1. čtvrtek 18:00

doma
Teplárna D
1 Vyskočil Rudolf 1760 
2 Šrůtek Václav 1750 
3 Žigala Štefan 1740 
4 Němec Stanislav 1703 
5 Štros František 1663 
6 Picek Miroslav 1661 
7 Vacek Rudolf 1614 
8 Novotný Luděk 1630 
9 Šafařík František1625 
10 Zdeněk Robert 1594 
11 Ďurčat Josef 1577 
12 Košťálek Otakar 1562 
13 Půlpán Jiří 1560 
14 Beránek Pavel 1523 
15 Sokolovská Jitka 1476 
16 Polenka Jan 1474 
17 Špačková Milena 1550 

18.1. čtvrtek 17:30

Vršovické nám. 1
Vršovice F
1 Kudrnáč Stanislav1864 
2 Šafář Miroslav 1829 
3 Šochman Petr 1778 
4 Pacovský David 1769 
5 Nývlt Vlastimil 1751 
6 Tolar Jan 1746 
7 Hýbl Vladislav 1728 
8 Sýkora Miroslav 1703 
9 Zábranský Jan 1727 
10 Meca Viktor 1706 
11 Hlaváč Jiří 1663 
12 Vyhlíd Jiří 1569 
13 Novotný Pavel 1472 

25.1. čtvrtek 18:00

doma
Kobylisy F
1 Routner Jakub 1678 
2 Čihák Jiří 1550 
3 Zýka Jonáš 1489 
4 Zbořil Michal 1550 
5 Scholle Richard 1646 
6 Málek Martin 1274 
7 Scholle David 1378 
8 Málek Martin 1350 
9 Hlaváč Petr 1581 
10 Bareš Pavel 1437 
11 Jurajda Zdeněk 1550V.Karl
12 Minárik Tomáš 1350 
13 Viktorin Tomáš 1550 
14 Jančařík Joel 1350 
15 Tourbassová Alexa1550 
16 Litvínová Oxana 1330 
17 Sládková Dana 1350 
18 Horáčková Alena 1550 
19 Matoušková Lenka 1350 
20 Adam Rostislav 1350 

30.1. 18:00

Jeremenkova 106, Praha 4, hotel OAZA, bus 118 od metra C Budějovická (2. zastávka)
OAZA D
1 Harašta František1731 
2 Štěrba Karel 1651 
3 Havlíček Karel 1503 
4 Rotek Jiří 1374 
5 Klusák Michal 1250 
6 Šlechta Boris 1250 
7 Mairovský Štěpán 1250 
8 Kopecký Tomáš 1250 
9 Kunt Stanislav 1700 
10 Cuřín Richard 1837 
11 Freitag Jan 1250 
12 Štaffa Filip 1250 
13 Gonda Pavel 1250 
14 Schánilec Ladisla1486 
15 Šachmajev Denis 1250 

8.2. 18:00

doma
Rapid B
1 Nejtek Jiří 1748 
2 Fendrych Josef 1651 
3 Kindl Dobroslav 1746 
4 Ševčíková Blanka 1631 
5 Bortlík Jiří 1550 
6 Jirka Miroslav 1548 
7 Breň Jiří 1525 
8 Němeček Jiří 1504 
9 Randák Tomáš 1750 
10 Rolinek Jiří 1420 
11 Rufert Svatopluk 1344 

15.2. 18:00

doma
VISUS Vyšehrad G
1 Sladovník Pavel 2023 
2 Šelder Jan 1853 
3 Sargsjan Karen 1946 
4 Rupík Jan 1853 
5 Král Radovan 1843 
6 Semerád Martin 1833 
7 Boška Tomáš 1737 
8 Černý Tomáš 1749 
9 Špičák Marek 1250 
10 Strnad Jan 1723 
11 Novák Viktor 1654 
12 Heller Jan 1567 
13 Šilhavý Pavel 1829 
14 Kolowrat Jan 1533 
15 Jarabinský Martin1350 
16 Veselý Jiří 1411 
17 Vencl Luboš 1409 
18 Hovorová Veronika1543 

22.2. 17:45

sport. areál Bukolská 570, bus 200 z Nádraží Holešovice zastávka Podhájská pole (2. zastávka)
Bohnice E
1 Kozel Miroslav 1742 
2 Plachý Miloš 1706 
3 Wadura Robert 1530 
4 Karpíšek Jan 1250 
5 Valenta Luboš 1250 
6 Černý Václav 1352 
7 Dudek Jan 1334 
8 Boháč Mário 1331 
9 Kouřil Svatopluk 1250 
10 Repčík Jiří 1483 
11 Šenkýř Petr 1434v
12 Šauer Jiří 1383 
13 Adámek Stanislav 1536 
14 Čermák Jaroslav 1484 
15 Štefan Petr 1250 
16 Krejčí Vlastimil 1250 
17 Fila Libor 1653 
18 Čižmárová Zdena 1550 

1.3. 18:00

doma
Viktorie Žižkov F
1 Havlíčková Lenka 1756 
2 Hromas Jan 1765 v
3 Nigrin Dalibor 1550 
4 Bílek Otakar 1550 USK
5 Chromovský Hynek 1644 
6 Trnka Jaroslav 1550 
7 Brndiar Pavel 1554 
8 Dreveňák Miroslav1350 
9 Marenčák Václav 1350 
10 Janků Lukáš 1350 
11 Spilka Jaroslav 1550 
12 Truneček Václav 1350 
13 Váňa Jaroslav 1350 
14 Lukáš Jakub 1350 
15 Bernášek Václav 1250 
16 Mazák Jan 1446 
17 Demeter Antonín 1250 
18 Brzoň Martin 1579 

8.3. 17:30

Madridská 20 Praha 10, suterén, tram 4, 22, 23 Vršovické náměstí
Zora B
1 Vlach Karel 1834v
2 Polnar Josef 1745v
3 Šulc Radek 1717 
4 Kozlík František 1774 
5 Slunský Petr 1670 
6 Bayer Petr 1662 
7 Slavík Luboš 1665 
8 Novák Michal 1636 
9 Zdychynec Jan 1617 
10 Ondrášek Petr 1446 
11 Štroner Jaroslav 1443 
12 Reichel Jiří 1257 
13 Vítová Jana 1350 
14 Marhold Pavel 1350 

15.3. 18:00

doma
PORG A
1 Krátký Jiří 2120 
2 Klaus Jan 1891 
3 Hurtečák Jan 1674Motorl
4 Klaus Václav 1824 
5 Němec Jan 1705 
6 Verner Jonathan 1250 
7 Kalivoda Jan 1250 
8 Hejnic Jiří 1669 
9 Koucký Vít 1408 
10 Kubíček Boris 1591 
11 Durňák Milan 1250 
12 Matějček Přemysl 1979 
13 Němec Jan 1750 
14 Zajíc Jiří 1250 

27.3. 18:00

Zubatého 10 Praha 5, domov důchodců - suterén, tram 6, 9, 12 Kinského nám (u tanku)
Smíchov C
1 Gajdošík Vladisla1950 
2 Ratušny Arsen 1905 
3 Vrbovský Martin 1832 
4 Horáček David 1779 
5 Šatánek Michal 1856 
6 Lener Jaroslav 1835 
7 Černý Martin 1598 
8 Brokeš František 1724 
9 Zvolánek Jan 1702 
10 Straka Vladislav 1611 
11 Krásný Antonín 1729 
12 Novák Jindřich 1849 
13 Říha Miloš 1561 
14 Kolář František 1577 
15 Kovařík Jan 1550 
16 Kovář Josef 1437 
17 Mkitaryan Karlen 1250 

♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2019 ŠK DDM Praha 6 | e-mail      Facebook  Ikona DDM