* DDM Praha 6 *

* Přihlášen
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Diagramy týdne
* Dokumenty
* Odkazy
* O těchto stránkách


Soupeři družstva A

11.1. čtvrtek 18:00

Metro A Dejvická
DAP E
1 Szirmai Emil 2026 
2 Tulajdan Vasil 1993 
3 Jahoda Ladislav 1950 
4 Malijevský Anatol1871 
5 Rožumberský Adolf1891 
6 Kotrbatý Františe1807 
7 Volek Stanislav 1798 
8 Baier Jan 1637 
9 Kolář Dan 1777 
10 Šesták Erich 1774 
11 Šmíd Ota 1687 
12 Mališ Daniel 1640 
13 Staněk Václav 1545 
14 Mališ Radek 1539 
15 Štáhl Jaroslav 1513 
16 Rožumberský Jan 1550 

18.1. čtvrtek 18:00

doma
Bohemians G
1 Černoušek Lukáš 2217 v
2 Drahorád Daniel 1947 
3 Veverka Radek 1853 
4 Sodoma Jan 1792 
5 Kameník Robert 1709 
6 Adamčák Jan 1695 
7 Nosek Filip 1750 
8 Buchl Marek 1568 
9 Vondráček David 1421 
10 Vaško Pavel 1629 
11 Šikut Milan 1550 
12 Vašek Daniel 1550 
13 Klimeš Petr 1550 

25.1. čtvrtek 18:00

Sámova 1 Praha 10, hotel, tram 6, 7, 24 - stanice nádraží Vršovice
USK A
1 Strahl Jiří 2021 
2 Vogl Milan 1975 
3 Macháček Otakar 1837 
4 Skopec Jiří 1825 
5 Vrbík Jan 1813 
6 Formandl Antonín 1752 
7 Doležal Vladimír 1757 
8 Šilhavý Josef 1739 
9 Doležalová Irena 1881 
10 Toufar Pavel 1750 
11 Macháček Stanislav1665 
12 Veselský Michal 1752 SM
13 Mach Robert Bohumil1250 
14 Košťál Jaroslav 1250 

8.2. čtvrtek 18:00

Maislova 18 Praha 1, metro A Staroměstská
Steinitz Makabi A
1 Richtrová Eliška 2204 
2 Steiner Juraj 1872 
3 Vít Zdeněk 1985 
4 Macháček Martin 1773 
5 Rujder Tibor 1968 
6 Tepper Tomáš 1970 
7 Markus Marek 1862 
8 Peter Jakub 1708 
9 Bányai František 1733 
10 Skalák Ladislav 1669 
11 Lang Ruben 1250 
12 Štefan Jan 1250 
13 Svoboda Štěpán 1250 
14 Róna Bedřich 1778 
15 Spal Karel 1574 
16 Černý Jan 1442 

13.2. 17:30

Sokolovská 96a Praha 9, na hřišti, metro B Českomoravská
Praga C
1 Pergner Jiří 2022 v
2 Straka Zdeněk 1895 
3 Papírník Milan 1841 
4 Moc Rudolf 1834 
5 Škába Ladislav 1750 
6 Benda Jiří 1675 Loko
7 Pražák Bořivoj 1691 
8 Sova Vilém 1730 
9 Eichler Miroslav 1624 
10 Žurman Jaromír 1688 
11 Rakušan Jan 1670 
12 Lach Stanislav 1652 
13 Flusser Michal 1651 
14 Krymlák František1613 
15 Krieger Miroslav 1613 
16 Kuneš Miroslav 1539 
17 Frajt Tomáš 1524 
18 Suchý Karel 1403 

22.2. 18:00

doma
Teplárna B
1 Adámek Petr 2085 
2 Jernek Pavel 2056 v
3 Peltan Zdeněk 1996 
4 Peltanová Zuzana 2041 
5 Kostlivý Miroslav1939 
6 Novák Josef 1937 
7 Novák Tomáš 1893 
8 Prachař Josef 1968 
9 Polanský Jaromír 1881 
10 Parfjonov Sergej 1915 
11 Knotek Jaroslav 1815 
12 Večerník Zdeněk 1806 
13 Tichý Jan 1747 
14 Musil Stanislav 1715 
15 Beránek Petr 1677 
16 Půlpán Jiří 1560 

27.2. 17:45

sport. areál Bukolská 570, bus 200 Podhájská pole, 2. zastávka od metra C Nádraží Holešovice
Bohnice B
1 Matras Ondřej 2164 v
2 Petras Milan 2070 v
3 Hořínek Karel 1948v
4 Burč Zdeněk 1917 
5 Omelka Antonín 1977 
6 Bosák Zdeněk 1898 
7 Šašinka Jiří 1899 
8 Vlček Dalibor 1874 
9 Štibich Martin 1922 
10 Schlogl Jan 1789 
11 Lexa Josef 1788 
12 Šrol Pavel 1795 
13 Doležel Jan 1740 
14 Fischl Richard 1883 
15 Slavík Vladimír 1250 
16 Král Pavel 1772 
17 Chmelař Josef 1250 
18 Ursta Lubomír 1981 v

8.3. 18:00

doma
Česká Spořitelna
1 Kovář Jan 1966v
2 Pazdera Tomáš 1877 
3 Pokorný Jan 1910 
4 Kalvach Ladislav 1832Lomnic
5 Krňák Vladislav 1860 
6 Vass Peter 1813 
7 Tauš František 1838 
8 Nosek Jaroslav 1812 
9 Vaněk Josef 1984 
10 Hassan Akram 1957 
11 Nikolov Nikolaj P1250 
12 Janda Jiří 1750 
13 Vaněk Stanislav 1794 
14 Hlavizna Vojtěch 1784 
15 Košťál Karel 1752 
16 Páťal Luboš 1715 
17 Vedral Jan 1614 
18 Žáček Martin 1505 
19 Janda Oskar 1502 

15.3. 17:30

Pod Plynojemem 93 Praha 9, tram 1, 10, 19 z Palmovky zastávka Krejcánek nebo bus 136 z Flory nebo Vysočanské zastávka Krejcánek
Stavby mostů B
1 Ševčák František 2093 v
2 Winter Otto 1917 Karlín
3 Kottek Eduard 1910 v
4 Šašek Ladislav 1855 
5 Židů Jan 1910 
6 Kočí Martin 1847 
7 Šimek Václav 1791 
8 Hájek Jiří 1844 
9 Píša Ivo 1660 Č.Brod
10 El Bashir Robert 1843 
11 Voráček Jiří 1792 
12 Veselský Michal 1752 
13 Skácelík Josef 1750 Banka
14 Vender Bohumil 1749 
15 Kudela Pavel 1708 
16 Schmidt Karel 1694 
17 Vyskočil Vladimír1250 
18 Pilař Radek 1651 
19 Šebek Pavel 1572 

22.3. čtvrtek 18:00

doma
Kobylisy C
1 Rozsypal Filip 1884 v
2 Stejskal Pavel 1937 v
3 Grus Jan 1864 
4 Ostrý Pavel 1901 v
5 Kubík Jaroslav 1879 
6 Kovář Petr 1820 
7 Gorner Matej 1738 
8 Kubíková Alena 1661 
9 Zeman David 1748 
10 Routner Jakub 1678 
11 Majdloch Martin 1895 
12 Šárek Pavel 1912 
13 Lebeda Dušan 1931 
14 Petrák Milan 1659 
15 Hrouda Jan 1616 
16 Orna Jan 1570 
17 Brenner David 1406 
18 Skokan František 1521 
19 Černoch Vít 1479 
20 Hlaváč Petr 1581 

29.3. 18:00

doma
VISUS Vyšehrad E
1 Kudela Stanislav 2005 
2 Placheta Rostisla1915 
3 Lexa Václav 1866v
4 Dočekal Vladimír 1924 
5 Bojanovský Milan 1876 
6 Babiš Milan 1926 
7 Šaur František 1808 
8 Havlák Lubomír 1615 
9 Sargsjan Karen 1946 
10 Kovařík Jan 1766 
11 Brabec Jaroslav 1758 
12 Zeman Jiří 1685 
13 Bagár Jaromír 1613 
14 Novák Viktor 1654 
15 Chalupa Ivan 1711 
16 Doležal Martin 1733 

♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2019 ŠK DDM Praha 6 | e-mail      Facebook  Ikona DDM