* DDM Praha 6 *

* Přihlášení
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Čtvrteční blicky
* Přebor klubu
* Online přebor klubu
* Multimédia
* Problémisti

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naši uživatelé
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Diagramy týdne
* Dokumenty
* Odkazy
* Tyto stránky


Bleskový turnaj na Vysočině

Poslední zářijový den se část slavné výpravy DDM zúčastnila bleskového turnaje pořádaného v rámci turnaje Vysočina 2005. Mistr, Zdeněk a Michal se rozhodli raději odpočívat, ale aktivní Johny, Vláďa a KMŽ Lenka se vydali kosit soupeře.

V průběhu turnaje se hráči DDM museli potýkat s mnoha nástrahami. Zejména Lenka se dostávala do sporných situací. V partii s impulzivním hráčem ze Španělska údajně vrátila tah, ačkoliv figurku ještě nepustila z ruky. Poté se celá situace asi 10 minut řešila, nakonec Lenka z dobré vůle ustoupila, aby se její soupeř necítil ukřivděně a nevystoupil z turnaje... Pak ještě slavná KMŽ v derby s Vláďou spadla na čas v pozici, kde měla 2 piky a Vláďa pouze koně. To je však podle přísných pravidel výhra Vládi, protože lze konstruovat samomat. Lenka byla tímto způsobem ošizena o cenné body, ale přesto dokázala získat cenu pro nejlepší ženu a celkové hezké 17. místo.

Johnymu se nijak zlášť nedařilo a konečné 6. místo nebylo úspěchem ani zklamáním. Vláďa nakonec obsadil 8. místo. Všichni hráči DDM obdrželi věcné ceny - knížky, avšak nešachové :(

Konečné pořadí lze nalézt na oficiálních stránkách.


♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2019 ŠK DDM Praha 6 | 📧      Facebook  Ikona DDM