* DDM Praha 6 *

* Přihlásit
* Zaregistrovat

* Novinky
* Kalendář akcí

Turnaje:

* Přebor družstev
* Přebor klubu
* Čtvrteční blicky
* Fotky a videa
* Problémisti
* Přebor žáků

Klub:

* Diskusní fórum
* Hattrick fórum
* Naši hráči
* Naše partie
* Kontakt a historie
* Společné akce
* Naši sponzoři

Zajímavosti:

* Šachové diagramy
* Spešl diagramy
* Dokumenty
* Odkazy
* O těchto stránkách


* Otevřený přebor DDM Praha 6 - 2007

Propozice
Startovní listina
Křížová tabulka
Rozlosování
Partie ke stažení (aktualizováno 2007-12-14 13:35:20)
Hráči klubu obdrží heslo po zaslání žádosti na e-mail správců.

Propozice

Hrací místnost: Šachový klub DDM Praha 6 (U Boroviček 1, Praha 6 - Řepy)
Pořadatelé turnaje: Ing. Jiří Krejnický, Mgr. Lenka Hacaperková
Ředitel a hlavní rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Krejnický
Termín: 10.10. - 13.12.2007, jednou týdně, hrací dny středa a čtvrtek.
Příslušný hrací den bude stanoven při losování. Začátky partií v 18:30.
Partie, které nebudou sehrány do 13.12.2007, budou kontumovány v neprospěch hráče, kterého určí řídící orgán turnaje.
Hrací systém: Švýcarský, 9 kol. Výsledky budou zaslány na zápočet ELO ČR.
Právo účasti: Do turnaje budou přijati registrovaní hráči u ŠSČR. Hráče s větším množstvím absencí má řídící orgán právo vyloučit již v průběhu turnaje. Přeborníkem klubu bude nejlépe umístěný člen klubu.
Tempo hry: 1 hodina + 30s za tah na partii a hráče. V případě použití analogových hodin 80 minut na partii a hráče.
Losování: Ve středu po odehrání poslední partie provede pořadatel a bude zveřejněno na www stránkách klubu (http://www.rosada.cz) v den zahájení turnaje, případným zájemcům bude zařazení sděleno po dohodě individuálně.
Startovné: 100 Kč. Bude vybíráno před zahájením prvního kola.
Současně bude vybírán vratný vklad 100 Kč, který bude vyplacen po řádném odehrání všech partií. Při nesehrání všech partií o vrácení vkladu rozhodne řídící orgán turnaje.
Kritéria pro určení pořadí: 1. Počet bodů, 2. Buchholz, 3. Sonneborn-Berger, 4. Ø Elo soupeřů, 5. Elo
Finanční ceny: 1. cena 600 Kč, 2. cena 400 Kč, 3. cena 200 Kč
Přihlášky: Nejpozději do 1.10.2007, osobně nebo e-mailem na adresu snowpanterE-Mailseznam.cz nebo krejnickyE-Mailyahoo.com. V přihlášce nutno uvést jméno, příjmení, ELO ČR, datum narození, klub, preferovaný hrací den a kontakt na sebe.
Spojení: Tram 22 (z Malostranské) a tram 25 (z Hradčanské) na konečnou Bílá Hora,
bus 108 - zastávka Bílá Hora.

Výsledky také na chess-results.com.

Startovní listina

Ø ELO: 1669
LosJméno hráčeDatum narozeníKlubElo
1Vlach Karel1979-03-06DDM Praha 62004
2Pokorný Ondřej1983-04-11DDM Praha 61978
3Rakouš Pavel1964-01-16Caissa Úholičky1954
4Němec Jan1977-10-09DDM Praha 61927
5Hacaperka Michal1977-08-30DDM Praha 61893
6Kandrik Antonín1987-12-04TJ Ostrov1883
7Kottek Eduard1937-09-12Stavby mostů Praha1880
8Zůna Zdeněk1985-11-16DDM Praha 61847
9Rylek Milan1933-06-03DDM Praha 61842
10Štěrba Karel1978-11-29SK OAZA Praha1813
11Fica Alexander1947-12-15DDM Praha 61801
12Schmidt Karel1933-05-10Stavby mostů Praha1790
13Komzák Roman1974-04-29ZORA Praha1783
14Kaláb Jaromír1980-11-06DDM Praha 61733
15Kaprálek Martin1960-01-13Tesla Hloubětín1726
16Kühnl Eduard1942-10-08ČSOB1720
17Šafránek David1979-12-27DDM Praha 61700
18Štván Marek1971-09-02DDM Praha 61597
19Kokštein Vlastimil1935-09-23DDM Praha 61589
20Bárta Tomáš1993-07-22DDM Praha 61430
21Smutný Norbert1990-12-31DDM Praha 61412
22Smutný Patrik1992-02-20DDM Praha 61374
23Raba Milan1950-04-22ŠK Lokomotiva Radlice1371
24Smutná Eva1993-09-15DDM Praha 61371
25Špolc Martin1991-04-29DDM Praha 61366
26Kalábová Jitka1983-04-05DDM Praha 61359
27Dlohoš Štěpán1994-09-23DDM Praha 61296
28Špolc Ondřej1994-06-30DDM Praha 61294
29Mach Stanislav1992-09-12DDM Praha 6 
30Novák Vratislav1952-05-12DDM Praha 6 

Křížová tabulka

PořadíJméno hráčeElo123456789BodyBuch.SBElo soupeřůVýkonnostDelta Elo
1Hacaperka Michal189318+23+2=15+6+3-4+5+10+48381834210737
2Němec Jan192721+7=1=28+4=10+3=9+5+74734¼1848204118
3Vlach Karel20049-13+23+10+5+1+2=4-11+k49½3518371978-3
4Pokorný Ondřej197820+10+11+5-2=6+1-3+8=651½32¼188120065
5Kandrik Antonín188327+15=12+4+3-9+11+1-2-49½26¼1832191216
6Zůna Zdeněk184724+12=14+16+1-4-20+8-15+45½24175618361
7Štěrba Karel181322+2=16=8=9-26+12=13=17+43½2516711714-9
8Kottek Eduard188025+16=15-7=13=19=23+6+4=42½25¼16911771-9
9Komzák Roman17833+14-20+11=7+5-15+2-16=547½25¼1836187917
10Rylek Milan184229+4-18+3-21+2-14+16+1-5472017381781-6
11Rakouš Pavel195413+17+4-9=15=16+5-20+3-k545½22¾17811831-16
12Kaláb Jaromír173319+6=5-17+14=15-7=23+13=543½23171817180
13Štván Marek159711-3-21+24+8=14=25+7=12=543½21½1715175829
14Kühnl Eduard172017=9+6-22=12=13=10-26+30+k53818¼16471647-8
15Fica Alexander180126+5=8+1-11=12+9-17=6-46½21179217921
16Kaprálek Martin172628+8=7=6-22+11-18+10-9=4218½17391696-4
17Novák Vratislav 14=11-25+12-27+21=30+15=7-36½14¼163216320
18Bárta Tomáš14301-24+10-30+23-28+16-22=29+3310½1582153927
19Špolc Ondřej129412-27=24=20-29+8=21-30+26+31121524152465
20Šafránek David17004-26+9-19+28+23+6-11-24-4381316721585-16
21Kokštein Vlastimil15892-22-13-29+10-17=19+28+23=437½12½15981496-14
22Špolc Martin13667-21+27=14=16-30=26=18=25=434141524148135
23Schmidt Karel179030+1-3-27+18+20-8-12-21=4110½16601580-33
24Smutný Patrik13746-18-19=13-25=29-28+27=20+3411½15031362-1
25Raba Milan13718-30=17-26=24=27+13-29=22=31½145714147
26Kalábová Jitka135915-20-29+25=30+7-22=14-19-334152614017
27Smutný Norbert14125-19=22=23-17-25-29=24=28+333914931335-18
28Mach Stanislav 16-29+30+2-20-18-24-21-27-233½3153613160
29Smutná Eva137110-28-26-21-19-24+27=25=18-23314591266-26
30Dlohoš Štěpán129623-25=28-18-26-22=17-19-14-k134½14351162-22

Rozlosování

StůlJméno hráčeVýsledekJméno hráčeKomentář

1. kolostředa 10.10.

1Komzák Roman1 - 0Vlach Karelúterý 16.10.
2Pokorný Ondřej1 - 0Šafránek David
3Štván Marek0 - 1Rakouš Pavel
4Němec Jan1 - 0Kokštein Vlastimilčtvrtek 11.10.
5Bárta Tomáš0 - 1Hacaperka Michal
6Kandrik Antonín1 - 0Smutný Norbertčtvrtek 11.10.
7Raba Milan0 - 1Kottek Eduard
8Zůna Zdeněk1 - 0Smutný Patrikčtvrtek 11.10.
9Smutná Eva0 - 1Rylek Milančtvrtek 11.10.
10Štěrba Karel1 - 0Špolc Martin
11Kalábová Jitka0 - 1Fica Alexander
12Schmidt Karel1 - 0Dlohoš Štěpán
13Špolc Ondřej0 - 1Kaláb Jaromír
14Kaprálek Martin1 - 0Mach Stanislavčtvrtek 11.10.
15Novák Vratislav½ - ½Kühnl Eduard

2. kolostředa 17.10.

1Rylek Milan0 - 1Pokorný Ondřejčtvrtek 18.10.
2Štěrba Karel½ - ½Němec Jančtvrtek 18.10.
3Hacaperka Michal1 - 0Schmidt Karel
4Fica Alexander½ - ½Kandrik Antonín
5Kottek Eduard½ - ½Kaprálek Martin
6Kaláb Jaromír½ - ½Zůna Zdeněk
7Vlach Karel1 - 0Štván Marek
8Rakouš Pavel1 - 0Novák Vratislav
9Kühnl Eduard1 - 0Komzák Roman
10Šafránek David1 - 0Kalábová Jitka
11Kokštein Vlastimil0 - 1Špolc Martinčtvrtek 18.10.
12Smutný Patrik0 - 1Bárta Tomáščtvrtek 18.10.
13Smutný Norbert½ - ½Špolc Ondřejčtvrtek 18.10.
14Dlohoš Štěpán½ - ½Raba Milan
15Mach Stanislav1 - 0Smutná Evačtvrtek 18.10.

3. kolostředa 24.10.

1Pokorný Ondřej1 - 0Rakouš Pavel
2Němec Jan½ - ½Hacaperka Michal
3Kandrik Antonín1 - 0Kaláb Jaromír
4Fica Alexander1 - 0Kottek Eduard
5Zůna Zdeněk1 - 0Kühnl Eduard
6Kaprálek Martin½ - ½Štěrba Karel
7Schmidt Karel0 - 1Vlach Karel
8Komzák Roman1 - 0Šafránek David
9Rylek Milan1 - 0Bárta Tomáš
10Špolc Martin½ - ½Smutný Norbert
11Mach Stanislav1 - 0Dlohoš Štěpánchybí partiář
12Špolc Ondřej½ - ½Smutný Patrik
13Raba Milan0 - 1Novák Vratislav
14Štván Marek1 - 0Kokštein Vlastimil
15Smutná Eva0 - 1Kalábová Jitka

4. kolostředa 31.10.

1Kandrik Antonín1 - 0Pokorný Ondřej
2Hacaperka Michal1 - 0Fica Alexander
3Kaprálek Martin0 - 1Zůna Zdeněkčtvrtek 25.10.
4Vlach Karel1 - 0Rylek Milan
5Rakouš Pavel½ - ½Komzák Roman
6Němec Jan1 - 0Mach Stanislavčtvrtek 1.11.
7Kottek Eduard½ - ½Štěrba Karel
8Novák Vratislav0 - 1Kaláb Jaromír
9Kühnl Eduard½ - ½Špolc Martin
10Smutný Norbert0 - 1Schmidt Karelčtvrtek 1.11.
11Šafránek David1 - 0Špolc Ondřej
12Smutný Patrik0 - 1Štván Marekčtvrtek 1.11.
13Kalábová Jitka½ - ½Raba Milan
14Bárta Tomáš1 - 0Dlohoš Štěpán
15Kokštein Vlastimil1 - 0Smutná Evačtvrtek 1.11.

5. kolostředa 7.11.

1Zůna Zdeněk0 - 1Hacaperka Michal
2Vlach Karel1 - 0Kandrik Antonín
3Pokorný Ondřej½ - ½Němec Jan
4Fica Alexander½ - ½Rakouš Pavelchybí partiář
5Štěrba Karel0 - 1Komzák Roman
6Kaláb Jaromír½ - ½Kühnl Eduardúterý 13.11.
7Štván Marek½ - ½Kottek Eduard
8Schmidt Karel1 - 0Bárta Tomáš
9Špolc Martin0 - 1Kaprálek Martinčtvrtek 8.11.
10Mach Stanislav0 - 1Šafránek Davidčtvrtek 8.11.
11Rylek Milan1 - 0Kokštein Vlastimilčtvrtek 8.11.
12Novák Vratislav1 - 0Smutný Norbertčtvrtek 22.11.
13Dlohoš Štěpán0 - 1Kalábová Jitka
14Raba Milan½ - ½Smutný Patrikčtvrtek 8.11.
15Špolc Ondřej1 - 0Smutná Evačtvrtek 8.11.

6. kolostředa 14.11.

1Hacaperka Michal0 - 1Vlach Karelčtvrtek 15.11.
2Zůna Zdeněk0 - 1Pokorný Ondřej
3Komzák Roman0 - 1Kandrik Antonín
4Němec Jan1 - 0Rylek Milančtvrtek 15.11.
5Rakouš Pavel1 - 0Kaprálek Martin
6Kaláb Jaromír0 - 1Fica Alexanderčtvrtek 22.11.
7Šafránek David1 - 0Schmidt Karel
8Kalábová Jitka0 - 1Štěrba Karel
9Kühnl Eduard½ - ½Štván Marek
10Kottek Eduard½ - ½Špolc Ondřej
11Bárta Tomáš1 - 0Mach Stanislavčtvrtek 15.11.
12Kokštein Vlastimil½ - ½Novák Vratislavčtvrtek 15.11.
13Dlohoš Štěpán½ - ½Špolc Martin
14Smutný Norbert0 - 1Raba Milančtvrtek 15.11.
15Smutná Eva1 - 0Smutný Patrikčtvrtek 15.11.

7. kolostředa 21.11.

1Vlach Karel½ - ½Němec Jan
2Pokorný Ondřej0 - 1Hacaperka Michal
3Kandrik Antonín1 - 0Rakouš Pavel
4Šafránek David0 - 1Zůna Zdeněkčtvrtek 22.11.
5Štěrba Karel½ - ½Kaláb Jaromír
6Fica Alexander0 - 1Komzák Roman
7Schmidt Karel0 - 1Kottek Eduard
8Rylek Milan1 - 0Kühnl Eduard
9Kaprálek Martin1 - 0Bárta Tomáš
10Štván Marek1 - 0Raba Milančtvrtek 22.11.
11Špolc Martin½ - ½Kalábová Jitkachybí partiář
12Špolc Ondřej0 - 1Kokštein Vlastimilčtvrtek 22.11.
13Novák Vratislav1 - 0Dlohoš Štěpán
14Smutný Patrik1 - 0Mach Stanislavpondělí 26.11.
15Smutná Eva½ - ½Smutný Norbertdoma

8. kolostředa 28.11.

1Hacaperka Michal1 - 0Kandrik Antonínčtvrtek 29.11.
2Pokorný Ondřej1 - 0Vlach Karel
3Komzák Roman0 - 1Němec Jan
4Kottek Eduard1 - 0Zůna Zdeněk
5Rakouš Pavel1 - 0Šafránek David
6Kaprálek Martin0 - 1Rylek Milan
7Štěrba Karel½ - ½Štván Marekčtvrtek 29.11.
8Fica Alexander½ - ½Novák Vratislavčtvrtek 29.11.
9Kaláb Jaromír1 - 0Schmidt Karel
10Kalábová Jitka0 - 1Kühnl Eduard
11Bárta Tomáš½ - ½Špolc Martinčtvrtek 29.11.
12Mach Stanislav0 - 1Kokštein Vlastimilčtvrtek 29.11.
13Raba Milan½ - ½Smutná Evačtvrtek 29.11.
14Dlohoš Štěpán0 - 1Špolc Ondřej
15Smutný Norbert½ - ½Smutný Patrikčtvrtek 29.11.

9. kolostředa 5.12.

1Rylek Milan0 - 1Hacaperka Michal
2Němec Jan1 - 0Kandrik Antonín
3Vlach Karel1k - 0kRakouš Pavel
4Kottek Eduard½ - ½Pokorný Ondřejúterý 4.12. 17:30
5Zůna Zdeněk1 - 0Fica Alexanderčtvrtek 6.12.
6Novák Vratislav0 - 1Štěrba Karel
7Štván Marek½ - ½Kaláb Jaromír
8Komzák Roman½ - ½Kaprálek Martinčtvrtek 6.12.
9Smutný Patrik1 - 0Šafránek Davidčtvrtek 6.12.
10Kühnl Eduard1k - 0kDlohoš Štěpán
11Kokštein Vlastimil½ - ½Schmidt Karelčtvrtek 6.12.
12Špolc Martin½ - ½Raba Milančtvrtek 6.12.
13Špolc Ondřej1 - 0Kalábová Jitka
14Smutná Eva0 - 1Bárta Tomáščtvrtek 6.12.
15Mach Stanislav0 - 1Smutný Norbertčtvrtek 6.12.


Ročník: 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Aktualizace 1.3.2008 23:20:15 | ♖♘♗♕♔♙♟♚♛♝♞♜ | Copyright © 2001-2018 ŠK DDM Praha 6 | e-mail      Facebook  Ikona DDM